Német csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41420 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Igen, de csak a 88 mm-s és a 105 mm-s másodlagosok kapnak HE nerfet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41446 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Már csak az kellene, hogy ne lőjjön olyan gyakran overpent egy csatahajó. Kezdek kiakadni, hogy 30-40k sebzéssel jövök ki csatákból úgy, hogy 20 lövést eresztettem az ellenség hajói oldalába..és nem citadella lett belőle hanem overpen. Egyre gyakrabban fordul elő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41449 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nemrég olvastam erről egy angol nyelvű fórumon, ott is ki voltak akadva e miatt, WG tud a "problémáról" és állítólag (WG válasza) orvosolni fogják...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41450 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Majd ha az állam érdek... akarom mondani a gazdasági érdek megkívánja.

Tegnapi egyik csatában kaptam hideget meleget, mikor két sérült HSF Graf Spee elsüllyesztette a full HP-s Dunkerque hajómat. Persze vesztettünk. Megnéztem a találataimat, 50%-a !! overpen volt. Gyakorlatilag minden második lövésem. Vízvonalon lőttem őket és mégis. Nagyon bosszantó dolog tud lenni. Tudom, váltani kellettvolna HE-re. Utólag már én is így gondolom, de csata közben egyszerűen hihetetlen volt a dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41452 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Sajnos totál átlagos, hogy csatahajóval a találatok fele overpen, még normális sebzéseredménynél is (amit ált az okoz, hogy közben becsúszik egykét szerencsés lövés, ami felhúzza az átlagot). Nem is értem, hogy a francba gondolja ezt a wg. Egyszerűen szánalmas, amit a csatahajókkal műveltek.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41484 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Német csatahajók

PzPuma írta: Nemrég olvastam erről egy angol nyelvű fórumon, ott is ki voltak akadva e miatt, WG tud a "problémáról" és állítólag (WG válasza) orvosolni fogják...


Nem ártana, mert a 7-es némettel most volt 17 találatom. Ebből 1 cici, 1 rendes, a többi overpen.... "kicsit" elöntötte a szar az agyam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.