Német csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #44803 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók


no, eladtam a kilencest, gondoltam várok akciót a tizesre, persze nem tettem, sosem bírom megvárni, amint megvan a lóvé már megy is :D

szóval első kanyar a nagyfiúval, az élethez szerencse is kell ugye, Montana meg Iowa kapta szépen a citadellákat 15km-ről, pedig csak a 406mm-s van rajta, nem rossz, nem rossz, azért a 34k nettó egy ilyen sebzésnél enyhén elgondolkodtató...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44815 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem valahogy nem megy a német vasakkal, ez egy kivételes kör volt... Kurfürst esetében állandóan 1160 dmg... már félve megyek csatába a némettel... egy kurva romboló többet sebez mint a német ágyúk sortüze...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44834 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

GaiusHun írta: Nekem valahogy nem megy a német vasakkal, ez egy kivételes kör volt... Kurfürst esetében állandóan 1160 dmg... már félve megyek csatába a némettel... egy kurva romboló többet sebez mint a német ágyúk sortüze...


mert nem jól tolod, nézd meg én pl itt egyből láttam, a másik oldal hozza a babért, áthelyezkedtem tétovázás nélkül, közben kicsit sniperkedve, de végig full gázon megállás nélkül,19-20km-ről aprítva, hogy a helyzetet később is remekül felismerve behatoljak a C bázisra egyenesen a közepébe, másodlagos ágyúkat ügyesen használva, de arra is figyelve, hogy jusson elég hp a végjátékra is, mondhatom sima ügy volt, részed legyen benne legközelebb....





inkább mint nekem bármelyik oldalról :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44836 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
:cheer: :P :lol: :woohoo: :evil: :whistle: hát, akkor inkább bemegyek a sűrűjébe, ha már fizetnem kell a javítást, legyen értelme :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44837 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók

GaiusHun írta: :cheer: :P :lol: :woohoo: :evil: :whistle: hát, akkor inkább bemegyek a sűrűjébe, ha már fizetnem kell a javítást, legyen értelme :evil:


Ez a beszed Kamerad. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44842 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Német csatahajók
1.



2:

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.