Prémium csatahajók

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45513 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

lyanoka írta:

szabi62 írta:

lyanoka írta: Szóval megvettem ezt az Októberi Forradalom nevű csodát, ami klassz kis hajó. Miért vettem meg, amikor küldetéssel is meg lehet szerezni? A vörös konténerek miatt, amelyekkel reméltem, hogy kompenzálják az árát. Nem így történt EDDIG.
Írták ugye, hogy a konténerekben 1 nap prém vagy 250-2500 doublon vagy 5000 free xp lesz.
Első nap 250 doublon. Örültem. Második nap 1 nap prém. Örültem...azóta 7 napon keresztül 5k free xp, ami kicsit dühítő, mert ezt láda nélkül is összelövöldözöm magamnak. egy nap.

Megvette más is? Mi a tapasztalat a konténerek terén?


Megvettem első nap, a legolcsóbb verziót.
Eddig 3x5000 free xp, 3x1nap prém, 3x250 dublon, ha ez a tendencia akkor az akció végére lesz kb. mindenből 7 db ami 35000 free xp, 7 nap prém és 1750 dublon, így ez összesen visszahozza az árát.

Megjegyzés: nem hinném, hogy olyan könnyen összelövöldözöl napi 5000 free xp, ha mégis akkor ez a másik 5000 a bónusz, tehát csak úgy hozzád vágják. Biztosat csak az akció végén mondhatunk, de ha beleesik mondjuk egy nagyobb dublon már pozitív a mérleg :lol:



Prém+zászlók+festés. Nyert meccsnél 1500-1800 free xp.
Egy nap alatt az 5k nem opció.


Nyert meccs prém +zászló+festés az ilyen, ha nem akkor csak pazaroltad a festést meg a zászlót :cheer: Mellesleg majdnem 40k kapitány xp is hozzá :)



Ezen a 200% első csata szorzós hétvégén 180k free xp-t lőttem össze :woohoo:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja szabi62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45516 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Üdv Nektek!

Szeretném kikérni a véleményeteket a prémium csatahajókról, hogy melyiket érdemes megvenni? Főleg amerikai érdekel (nem csak csatahajó), de más náció egységeitől -bármilyen - sem zárkózom el. Amire először gondoltam az a USS Alabama, de felmerült a Kii is. Alapvetően legénység képzésre használnám az új hajót, így az 5-ös szint felettiek érdekelnek Mivel a legtöbb hajóm amerikai (arp hajók nélkül), ezért van nálam első helyen a csillagos sávos lobogó, ugyanis a USS Albany bár nem rossz, de a célnak nem felel meg, a USS Missouri pedig még nagyon messze van, hacsak nem kapok 600 kiló szabad tapasztalati pontot, de nyomban.

Segítségeteket előre is köszönöm!
Legyen szerencsésebb és élvezetesebb napotok a virtuális hadszíntéren, mint nekem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45518 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Üdv Nektek!

Szeretném kikérni a véleményeteket a prémium csatahajókról, hogy melyiket érdemes megvenni? Főleg amerikai érdekel (nem csak csatahajó), de más náció egységeitől -bármilyen - sem zárkózom el. Amire először gondoltam az a USS Alabama, de felmerült a Kii is. Alapvetően legénység képzésre használnám az új hajót, így az 5-ös szint felettiek érdekelnek Mivel a legtöbb hajóm amerikai (arp hajók nélkül), ezért van nálam első helyen a csillagos sávos lobogó, ugyanis a USS Albany bár nem rossz, de a célnak nem felel meg, a USS Missouri pedig még nagyon messze van, hacsak nem kapok 600 kiló szabad tapasztalati pontot, de nyomban.

Segítségeteket előre is köszönöm!
Legyen szerencsésebb és élvezetesebb napotok a virtuális hadszíntéren, mint nekem!


Kifejezetten BB kapitány képzésre

A németeknél egyértelmű a Tirpitz
Az angoloknál a Hood az elérhető opció a Nelson free xp-s
Az amcsiknál a Missouri lenne az igazi
A japcsiknál a Kii tökéletes választás ( az egy Amagi torpedóval)

Ha bármilyen hajó bármilyen kapitányképzésre kell:

Japcsi Atago
Német Tirpitz
Orosz Kutuzov
Angol Belfast
Amcsi Atlanta
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45519 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Upsz! Lefelejtettem, hogy német oldalon Emden, Admiral Graf Spee és Tirpitz megvan és elégedett vagyok velük, főleg a harmadikkal. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45520 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
A Graf Spee milyen csónak? Agyalok a megvételén, mert szeretem a német hajókat, + kb. annyi pénz még van a számlámon. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45521 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Üdv Nektek!

Szeretném kikérni a véleményeteket a prémium csatahajókról, hogy melyiket érdemes megvenni? Főleg amerikai érdekel (nem csak csatahajó), de más náció egységeitől -bármilyen - sem zárkózom el. Amire először gondoltam az a USS Alabama, de felmerült a Kii is. Alapvetően legénység képzésre használnám az új hajót, így az 5-ös szint felettiek érdekelnek Mivel a legtöbb hajóm amerikai (arp hajók nélkül), ezért van nálam első helyen a csillagos sávos lobogó, ugyanis a USS Albany bár nem rossz, de a célnak nem felel meg, a USS Missouri pedig még nagyon messze van, hacsak nem kapok 600 kiló szabad tapasztalati pontot, de nyomban.

Segítségeteket előre is köszönöm!
Legyen szerencsésebb és élvezetesebb napotok a virtuális hadszíntéren, mint nekem!


Amcsiból szerintem alabama (vagy missouri persze de hát az 750k).
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.