Prémium csatahajók

Több
6 éve 4 hónapja #47832 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Turan11 írta: Hali.
Roma csatahajó mikor kerül be a játékba?


Ne vedd támadásnak a dolgot, de általában olyan kérdéseket teszel fel amire senki sem tudja a választ, mivel wargamingnél sosem lehet tudni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47833 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Turan11 írta: Hali.
Roma csatahajó mikor kerül be a játékba?


farkas pont florian kukac oco pont hu... őt kérdezd!

Jobb félni, mint bekapni egy spambotot..
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47837 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

BigaC írta: Keresem Missouri-ra az ideális setupot :)


Én is keresgéltem saját Stevie-vel...
Nálam csak, hogy legyen egy, full AA van, de még így sem ér sokat (jon a t9-es tripla 4-es IJN CV, és leszed 3-at, vagy épp 10-et, mert RNG), A főágyú pontosság nálam fölé ment a DPM-nek, és a forgásnak upgradeknél, ha jól emlékszem, de a kapitánybónusszal (kombinálva :unsure: ) még így is full balránál jobbra forognak a tornyok aboszolút értelemben.

Játékstílus... nem nagyon nyomulok vele, csak amiatt, mert radarom van, viszont ha kell, akkor merek menni, mert jó tudni, hogy ott egy messzelátó (messze-derítő) + ha épp nincs aki spotoljon, és tudom, hogy kibukkanunk egymásnak, lehet csalni az első salvo-t...

Picit hátrébb kerül a hajó. ha csak a töltésre gyúrsz rá, de akkor meg a 25-22-ha jól emlékszem reload tud ütni ám! Viszont a nem kapitányos toronyforgatás nem ad annyit, hogy 36-os reloadod legyen...
Videóim topikban!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47845 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

BigaC írta: Keresem Missouri-ra az ideális setupot :)

A kapitányon/skilleken gondolkozom erősen...

Számomra kicsit ellentmondásos, az alapján, amit eddig néztem/olvastam róla. Mivel van radarja, ezért általában merészebb, agresszívabb játékot várnak el tőle, tehát közelebb kell menni. Ugyanakkor azt olvasom, a másodlagosok gyengék, felesleges nagyon rámenni. Nekem az lenne a logikus, ha agresszívabb-közelebb harcot várnak el tőle, akkor a másodlagosokat kéne erősíteni.

Saját kapitányt nem akartam rá kinevezni, ezért két kapitányt szoktam benne használni:

1. Des Moines kapitány, Steven Seagal, 15 pontos. A +toronyforgás jót tesz a Missourinak is, a HE-AP átváltót itt nem nagyon használom ki, mivel főleg AP-vel lövök. Viszont Seagalnak megvan a Concealment, szóval a Missi nagyon jól lopakodik (12km körül). Amúgy főleg cirkálós skillek vannak rajta, illetve ha megjön a következő pont, rá tudom tenni a Fire Training Skillt, ami +AA-t/másodlagost jelentene, és az jó lehet a DM-nek is (feltéve ha nem kláncsatázok vele)

2. Montana kapitány, 18 (majdnem 19)-es. Ő full másodlagos buildre/AA-ra van kihúzva. Neki viszont nincs meg a concealment, másra használtam el, mert Montanára nem éreztem, hogy nagyon kéne, illetve a hajótesten modulként van rajta, a 14-15km elégnek is látszik. Újra tudnám osztani, hogy meglegyen itt is a Concealment, de ilyen skillű kapitányt már nem olcsó újraosztani.

Szóval sajna a Missouri az, amire minden skill jó lenne, a harcmodorát tekintve...

A modulokon is elég sokat rágódtam, hogy pl a töltésgyorsító (26sec vs 30), vagy a szóráscsökkentőt rakjam rá (-11% szórás), ezt még nem tudtam eldönteni. Mivel viszonylag szarul célzok, nálam a szóráscsökkentő többnyire negatív hatású, mert a +szórással legalább véletlenül eltalálok valamit :D Szóval inkább a +DPM-et választottam...

AA-t ki lehetne nagyon maxolni, de az a tapasztalatom, ha van is CV, engem ritkán talál meg. Másodlagost is ki lehet fullra húzni és jól jön, ha radarral megtaláltál valakit, de a német másodlagos nyomába sem ér.

Nyertem nemrég egy szuper Damage Controlt (+40% action time), azt még ráraktam a Missire, jól jön a javításkor. Extra radar modulom sajnos csak egy volt, azt meg a DM-re raktam, persze ide is jól jönne. (meg a Moszkvára is...)


Hello!

Eleg sok tesztelesen, kapitany atkepzesen, nalam jobb jatekosokkal valo megbeszelesen vagyok tul, par napja toltam el az utolso 475 doubloont, so. Amerikai csatahajo: full AA (basic+advanced firing training+manual AA), toronyforgas, adrenaline rush, upgradenel szoras csokkentes. Igy van egy hajod, ami pontos, nagyot ut, CV semmit nem er ellened. Probalkoztam camoval, secondaryvel, ez nem neki valo. A sunnyogos build nem lenne rossz, de amikor kiszed egy Lexington, elgondolkodsz hogy ez nem egeszen jo.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47847 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Az lehet, de amig CV ellen elég ritkán kell védekezni, mert vagy nincsen, ami magas tierben gyakori, vagy kicsi az esély h téged támadjon, addig sunnyogni mindegyik meccsen kell... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47850 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

leopardusz írta: Az lehet, de amig CV ellen elég ritkán kell védekezni, mert vagy nincsen, ami magas tierben gyakori, vagy kicsi az esély h téged támadjon, addig sunnyogni mindegyik meccsen kell... ;)


Gondolkodtam sokat ezen, de hogy 12km vagy 14km a camod egy batar csatahajoval, valojaban tok mindegy. Ha viszont van CV, legalabb oromet okoz a tomenytelen potyogo, fustolgo roncs. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.