Prémium csatahajók

Több
4 éve 5 hónapja #61708 Írta: Ahha2
Ahha2 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nekem mind2 megvan, talán a Georgia az, amire voksolnék a sebessége és az ágyúi miatt. De kinek mi, ugyebár...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61709 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
A Georgiát nem ismerem, de a Jean Bart jó hajó, szembeállsz, lősz. Nekem legalábbis vele kevésbé van meg az a kényszerem h ideoda tekeregjek, forgolódjak vele, igy kevesebb citadellát kapok az oldalába... :silly:
Megfelelően lő, megfelelő a páncélja, magas a sebessége pláne a boosttal, jó az ujratöltési ideje is. Van rá töltésidő felező... Felteszed rá a spéci kapitányt, ahogy fogy a hpd egyre gyorsabban lősz... Végére már mint egy cirkáló B)
Szórakoztató vele menni csatába.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • lordzsolt1
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 5 hónapja #61710 Írta: lordzsolt1
lordzsolt1 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szia, én nemrég vettem meg az első szenes prémhajómat ami a Jean Bart volt. Több hajó is szóba jött nálam de az elsőnek olyat akartam amire nagyon vártam, csatahajósként. A Georgia-t azért nem akartam, mert csak 6 ágyúja van és a Gneise után eszem ágában sem volt hasonlót választani annak ellenére, hogy extrém a pontossága.
A Jean Bart-nak nagy a lőtávolsága, gyors az újratöltési ideje, jó a légvédelme, szerencsés toronyelosztás (imádom ezt a stílust, hogy a sziget mellet szemben vagyok az ellenféllel), alapjáratra is gyors a hajó, Nagyon jól sebez (ugyanakkora kaliber aszt hiszem mint a Bismarcknal, de ennél a hajónál nincs annyi beletört meg lepattanó lövedék), viszonylag jó a tűzállósága és végül, a másodlagosa majdnem olyan jó mint a Bismarcknak :) Egy igazi zömök kis pofozógép, imádom ezt a hajót. ;)

Másiknak még a Salemet venném meg vagy Yoshino-t. Ezek a hajók szervízdíja 50%-al kevesebb és erre még rájön a kamó meg zászló. Rengeteg kreditet lehet velük farmolni. Erős cirkálók, jó tűzgyújtással.

A smolensket, már csak elvből nem venném meg :D egy undorító, szopató hajó ;) Sokat nerfeltek rajta, ezt tapasztalom amikor párszor játszom tier 10-ben (pont a smolensk miatt kellett visszamennem tier 8-ba, hogy ne kapjak agyvérzést) és még vesznek le belőle szerintem.

További szép napot! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61711 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
A Yoshinóval speciel nem lehet farmolni mert a creditszorzója nagyon gyenge, de a többivel egyet értek :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #61712 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
És a Thumderer? Igaz hogy az tier10, de elvileg belefér. Valaki kipróbálta már?

Flambass a Jean Bart-ra szavazott... a maga módján :cheer:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 5 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • lordzsolt1
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 5 hónapja #61713 Írta: lordzsolt1
lordzsolt1 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

leopardusz írta: A Yoshinóval speciel nem lehet farmolni mert a creditszorzója nagyon gyenge, de a többivel egyet értek :lol:


+100%xp, +20%credit és -50% szervízdíj a kamónak köszönhetően. Salemnek is hasonló. Most néztem meg de ettől még lehet hogy rosszul értettem a hiányos angol tudásomnak köszönhetően ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.247 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.