Prémium csatahajók

Több
4 éve 5 hónapja #61737 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Egy posztban találtam, WG fórumon. Kiindulási alapnak nem rossz.

"My completely non scientific and unofficial estimates on net silver earnings given equal games and assuming all premiums purchasable for money directly have the same multiplier in a given tier.

T8 Premiums: 100% The baseline.

Missouri: 130%

Mushashi: 110%

T10 with Permacamo: 90% You're ahead of where you would be by 90k silver and have a built in Zulu flag, joining a clan with the -10% class discount building and running repair flags basically puts your service fee at a level close to T8 premiums with a silver multiplier close to that as well.

T7 Premiums: 80% The angle here is that even with the Narai golden goose dead and gone, Ultimate Frontier and Hermes are still available and can provide consistent earnings above that of T8 randoms.

T6 Premiums: 70% The drop off is pretty huge, but the silver lining is as with T7, you can grind out co-op scenarios. This is also the last tier where DCP2 is optional, imo since you're not gonna lose many credits even if your connection blows up and you don't load in.

T8-9 with Permacamo: 65-70% You can earn a lot of credits gross, but the service fees in spite of the offsets and 'need' to run at least DCP2 can really eats into the bottom line.

T5 Premiums: 60% The service fee is a pittance at this tier so running without premium consumables is definitely an option if you just need silver.

T6-7 with Permacamo: 55%

T4 Premiums: 50%

T2-3 Premiums: 35% You have to actively work to lose credits at these tiers.

T5 and lower: <35% "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61742 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Talán az amcsi hajóteszt iró az a littlewhitemaus irásában olvastam, a ws wiki hajóleirásaiban lehet linket kapni az amcsi irásaihoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #61767 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Ki mit adna hogy a kikötőjében tudjon egy Gulio Cesare-t? Szentséggel lehet, hogy fog esni egy...
Tudja valaki mennyi volt hajdanán?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 4 hónapja #62288 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Boldog karácsonyt, jó meccseket Mindenkinek!





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62295 Írta: RetroRambo
RetroRambo válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szia, ez egy nagy kérdés. Massachusettsre például alig ad kreditet, a Gascogne viszont nagyon sokat hoz.Talán mert azzal nehezebb játszani - bár ez jatekosfüggő - nem tudom. Nekem a Gascogne bejött, pedig sokan nem szeretik. 19-es kapitánnyal, prémiummal és felzászlózva simán hoz félmillió kredit felett egy viszonylag sikeres csatában (100000 damage, 2-3 sink).

Kiegészítem, illetve javítom a bejegyzésem. Most játszottam egy elég jót Gascogne-al, és nem túl magas a kredit, igaz a damage sem volt kiemelkedő.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja RetroRambo által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62348 Írta: Falcon075
Falcon075 válaszolt a következő témában: Viribus Unitis
Viribus Unitis

Ezzel a hajóval kapcsolatban az egyik szemem sír,a másik nevet.
Örülök,hogy végre bekerült a játékba a Monarchia zászlós hajója,de brutálisan le van "butítva" a valósághoz képest.
1.A főfegyverzet max. lőtávolsága valójában 20km volt a játékban 16km.
2.A másodlagos fegyverzet lőtávolsága 15km volt a játékban 4.4km.
3.Valójában a teljes Tegetthoff-osztály rendelkezett vízszint alatti torpedó vetőkkel.A játékban nyoma sincs.
A hajó sebessége és a gyenge torpedó védelem megegyezik a valósággal.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.251 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.