Prémium csatahajók

Több
7 éve 1 hónapja #37667 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Mikasa lehet nem de az Ichizuki v hogy hivják azt a 4es japán prém BBt, a 12 ágyújával sztem nagyon jó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37668 Írta: Metrodon91
Metrodon91 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta:

ledgeri írta: Lett :)

Lehet, hogy várok vele még egy ranked nyerést, vagy egy 2 hete nem érkező iChase videót, mert arra érzek esélyt, hogy benne lehetek... Bár lehet, hogy abból is Mikasa/izuchi lesz...
Csak zavar a folyamatos lehetőség, hogy valamit nem váltok át, és doubloonból veszek valami hanyagolhatót... :whistle:

Mikasa nem éri meg. A másodlagosai jók de maga a hajó egy folyékony ürülék. Viszont a Duca egész jó lesz. Nem tudom mennyire igaz, de 12 km-es torpedókat kap (buff), illetve gyorsabb tornyokat.


Igen, de a torpedó sebessége csökken asszem 50 körülre (most ebbe nem vagyok biztos mennyire), valamint ahogy írtad kap forgás bufffot, kormánylapát váltás buffot és több hpja lesz a kormánymodulnak. A torpedó észlelése 1400m-ről 1000m-re csökken.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37939 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Üdv!

Melyik VI csatahajót ajánlanátok megvételre? Arizona vagy Mutsu? Előbbinél a sebesség,újratöltés nem tetszik utóbbinál a gyenge AA és nagy fordulás.
Sehol nem láttam,hogy a Mutsut ajánlotta volna valaki,de az a szimpatikusabb(lőtáv,HE dmg,max speed miatt) De az egy dolog ami ki van írva.
Esetleg egy Donkerque? Ez csak az ára miatt szimpi.

Nem tudok dönteni. És köszi annak aki segít!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37943 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HUNknight írta: Üdv!

Melyik VI csatahajót ajánlanátok megvételre? Arizona vagy Mutsu? Előbbinél a sebesség,újratöltés nem tetszik utóbbinál a gyenge AA és nagy fordulás.
Sehol nem láttam,hogy a Mutsut ajánlotta volna valaki,de az a szimpatikusabb(lőtáv,HE dmg,max speed miatt) De az egy dolog ami ki van írva.
Esetleg egy Donkerque? Ez csak az ára miatt szimpi.

Nem tudok dönteni. És köszi annak aki segít!

Én sem tudok helyetted dönteni,de a Warspite sem rossz....
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HUNknight

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37945 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HUNknight írta: Üdv!

Melyik VI csatahajót ajánlanátok megvételre? Arizona vagy Mutsu? Előbbinél a sebesség,újratöltés nem tetszik utóbbinál a gyenge AA és nagy fordulás.
Sehol nem láttam,hogy a Mutsut ajánlotta volna valaki,de az a szimpatikusabb(lőtáv,HE dmg,max speed miatt) De az egy dolog ami ki van írva.
Esetleg egy Donkerque? Ez csak az ára miatt szimpi.

Nem tudok dönteni. És köszi annak aki segít!

Annyit tudok segíteni, hogy ha tetszett a NewMex, akkor az Arizóna is hasonló (felépítésre gondolok, egyénileg szeretem a 3 csöves tornyokat a 2-esekhez képest..), de nincs meg nekem ennél mélyebbet nem tudok.
A Donkerque egy nagy cirkáló inkább, mint BB játszás szinten. Használható, érdekes. Felépítésén kívül sebessége, és fordulékonysága lehet szórakoztató.
Az angollal nincs tapasztalatom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HUNknight

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37957 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Hali, nekem Arizona van meg. Én nagyon szeretem, azt, hogy lassú, kompenzálja a viszonylag gyors kormánylapát forgatás. Asszem 11 sec. AA elég gyenge, de 2.0 sigmával 14-15km re már halálpontosak az ágyúk. Mutsut nem próbáltam, ha olyan mint a nagato, akkor tuti nem rossz. Szerintem túl hosszú hajó, repcsiknek könnyebb célpont. Arizona rövid és gyorsan fordul, tré az AA de legalább kevés torpedó talál el, ha kanyarodsz jó irányba. Ágyú töltés idő 35 sec alap, nekem Seagal kapitány van rajta, javít rajta talán 2 secet, de egyébként nem akora tragédia, mert ha eltalálsz valamit, akkor az el lesz találva :)
Sima a 15-20k salvo / hajó. DD be AP vel volt 9k salvom. Másodlagos is elég jó, bár csak közelről (4-5km). 30% asszem a torpedó sebzés csökkentése, jól tölti a HP-t, ha felrakod a 20% os zászlót, akkor elpusztíthatatlan leszel :)
Sajnos mivel elég lassú, érdemes középre bemenni a térképre, kérni füstöt, és lövöldözni. Aranyszabály itt is ér, oldaladat ne mutasd, viszont egyébként jó tank hajó, kellően szögelve nagyon sokat bír.

Dunkerque is jó hajó. Ágyúkiosztása remek, szeretem hogy nem kell oldalad mutatni full sebzésekhez. Sajnos RNG vel egy ideje összevesztem, így csak ritkán jön elő. Duni is tud aprítani, főleg cirkálókat lehet vadászni vele. Gyorsan tölt az ágyú, viszonylag pontos is, toronyforgás sebessége is remek. Maga a hajó nagyon jól manőverezhető, gyors, remekül fordul, kiváló DD vadászatra és torpedo beatekre. Ha BB ellen mész akkor sokat kell manőverezni, vagy kapod a citadellákat akár szemből is. Az álcája pocsék, valami 18km alapból, Arizonáé ezzel szemben asszem 14,1 km. Simán levihető 12 re.

Ha szeretsz lustán lassú hajóval nagyokat csapni, válaszd az Arizonát.
Ha inkább sokat manőverezel gyors hajóval, és szurkálsz, válaszd Dunkerquet.

Mutsu ról írjon, akinek megvan :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja HardcorePunk által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, HUNknight

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.