Prémium csatahajók

Több
7 éve 1 hónapja #37958 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Warspite.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HUNknight

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37967 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Bár Arizona és Mutsu között gondolkozol,illetve prémium 6-os csatahajót vennél,illetve azokból ajánlanak a többiek...de nekem a 6-os osztályban,bármilyen hajót nézünk valahogy a FUSO a nagy kedvenc...
Nem tudom van e 6-os tier-ű,nem prémium BB-d,nekem megvan a Fuso,Bayern,mind kettő nagyon jó a Fuso,talán az egész játékot nézve a legnagyobb kedvenc,de nem volt semmi bajom a a New Mexico-val sem, "csinálta" ami elvárható volt tőle,sosem csalódtam abba sem.
Nem tudom érnek e annyit ebben az osztályban a Arizona,Mutsu,Warspite prémiumok...pénztermelésen kívül...bár ez már egy másik kérdés...
Én japó+német párti vagyok ebben a játékban, igaz van angol cirkálóm illetve amerikai csatahajó+rombolóm,illetve orosz cirkáló+rombolóm, de a japó csatahajók+németek nagy kedvencek...
Igy ha 6-os prémium csatahajó akkor szívem szerint Mutsu-t vennék, kiváncsiságból meg Warspite-ot...
Bocs ha megkavartalak az elmélkedésemmel... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HUNknight

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37971 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HUNknight írta: Üdv!

Melyik VI csatahajót ajánlanátok megvételre? Arizona vagy Mutsu? Előbbinél a sebesség,újratöltés nem tetszik utóbbinál a gyenge AA és nagy fordulás.
Sehol nem láttam,hogy a Mutsut ajánlotta volna valaki,de az a szimpatikusabb(lőtáv,HE dmg,max speed miatt) De az egy dolog ami ki van írva.
Esetleg egy Donkerque? Ez csak az ára miatt szimpi.

Nem tudok dönteni. És köszi annak aki segít!


Nekem Warspite-om van. És meg kell mondjam nem rossz hajó, de a tűzereje nem igazán jön be. Lassúak a lövedékei, és kevés van belőlük. Ha pontos akarsz lenni, és több lövést bevinni 10-12 km-en kell álljál, viszont a közelharc meg nem jó neki a rossz toronyforgás miatt. Úgy érzem vele, hogy kicsit minden szituációban van valami hatalmas gyengepontom. A Dönkerket semmiképp nem venném. Hiába gyorsak a lövedékei, de rendívül pontatlan, ha pedig az oldalát látja valaki annak egyszerű és gyors sebzésfarmolása lesz. Arizona és a Mutsu mindkettő hajó elég tűzerőcentrikus. Még a mutsu inkább a sebességet, és a kevesebb páncélt, addig vele ellentétben az Arizona az erősebb védettségért cseréli le a sebességet, és kisebb termete miatt lényegesen jobb is az álcája, tehát concealment experttel 12km körül, ami elég jó mert meg lehet vele lepni néhány hajót. A mutsu viszont 410mm-esekket kb minden szögben képes hatalmas sebzést okozni 8-as csatahajókon kívül bárkinek.

Ettől függetlenül azt ajánlom, hogy gyűjts egy kis pénzmagot, és vegyél egy 7-es vagy 8-as hajót, mert hála a balanszolatlan mm-nek szinte folyamatosan tier8-ban találnád magad, ahol meg már kevésbé fun a játék, viszont ezt a dolgot is figyelembe véve ha mindenképp 6-os hajót engedhetsz magadnak, akkor én a mutsura szavazok, figyelmes és türülmes játék mellett.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HUNknight

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37973 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Igen a kérdés arra irányult, hogy melyik prémium hajót ajánljuk a kettő közül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #38032 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Volt ma szerencsem egy Hoodhoz. B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #38060 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Érdekes amúgy a Hood. Láttam gameplayt róla youtube-on többet is. Érdekessége, hogy van defensive AA rajta, ami eddig egy BB-n sem volt elérhető. Maga a hajó amúgy elég hosszú, és kevésbé fordulékony hála a 900m feletti fordulási körnek, ezért kell is neki a defensive fire, mert elég könnyedén felkapná őt egy skillesebb cv játékos 1-2 támadással. Agyúi viszont a látottak alapján ott van, ahol a Warspite-énak is lennie kellene. Hiába elvileg ugyan az a lövedék kezdésebessége, valahogy még is kisebb ívben lő, és nekem pontosabbnak látszódtak a lövései mint amiket az öreg hölggyel vagyok képes művelni. Nem beszélve arról, hogy ennek 72s helyett alapból 60s a 180 fokos toronyforgása, ezért valamilyen szinten könnyebb is vele bizonyos helyzetekben. úgy néz ki viszont, hogy nem lesz brit csatahajó fícsör a cruiserekre jellemző 60s alatt töltődő repair party, mert ő is alap 80s-essel rendelkezik. Amire panaszkodnak, az a fordulási kör, a rossz légvédelem, a kis lőtáv (17.6 asszem, és nincs repcsije sem), és az hogy rendkívül lassan gyorsul 0-32-ig (75s). Van akinek nagyon tetszik van aki pedig utálja a tesztelők között, de a közvélemény inkább negatív. Persze minden változhat még.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.