CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57525 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nem tudom mit csináljak ezekkel a hordozóimmal. Ha eladom, tuti buffolják őket. De így....rá sem tudok menni semmire, mert leszedik az egész rajt pillanatok alatt. Még megyek velük 10-15 meccset, aztán meglátom. Ekkora baromságot mint ez a CV rework....istenkém :sick:
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57526 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
A korábbi játékmenet sem volt könnyű, legalábbis nekem, de ez hihetetlenül nehéz, főleg, hogy ugyanazt tapasztalom, mint Grievous. Ilyen még nem volt, hogy sorozatba kap ki a csapat co-op módban és a hordozósok alig bírnak valamit elérni.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57528 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Egy meccset mentem a Rangerrel coopban, végigpróbáltam a repcsiket, de azt hiszem találatom se volt, h a ..........-ba lehet ezekkel célozni??????????? :woohoo: :silly:
Téma zárolva.
  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #57531 Írta: vcsaba1968
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57532 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
2 randomot mentem shoukakuval, mert volt egy mission a 2. kampányban (vagyis aminek a végén adnak shinonomet), hogy spotoljak fel 10 hajót +t8 cv-vel és gondoltam megcsinálom. 8k és 12k dmg, mindkettő t10-es mm volt, mi a jó istent csináljak t10-ben t8-as cv-velm ikor a missorui MELLETT eltűnik egy teljes torpedó osztag?
Amúgy a küldi meglett, szóval... :V

skillezésnél mit kellene választani elsődlegesen? Eladni a cv-ket nem akarom, mert biztos kellenek még később :dry:


Amúgy flamu rakott ki videót a t10 és t8-as RN CV-ről, a utóbbit még nem láttam, előbbi meg oh dear, az sebzés :blink:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Grievous által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57537 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

Szete58 írta: ... Ez most nem CV-játék, hanem valami lebutított WoWP a WoWS-ban.


A legteljesebb mértékben egyetértek. A régi "taktikai nézetes" módot kidobni ezért az ócska videojáték feelingért. Szánalmas komolyan. Nem is értem, nem sikoltottak a tesztelők, hogy ez így ultragáz, vagy csak lesz*rták nagy ívben..... :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.248 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.