Project R

Több
8 éve 2 hónapja #14476 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Project R
9.914990.-nél áll!!! ;)

Szerintem 3-4 óra és a kikötőben a hajó! Remélem lesznek még ilyen küldetések...

Az a helyzet, hogy szívesebben játszok közepes TIR-ben mert ha bukjunk is a meccset (Mint tudjuk, ez nem mindig rajtunk múlik!) akkor is van némi bevételem. Vagy kredit vagy free XP. :)
Míg ez pl. egy magas TIR-ben induló hajónál általában mínuszos hozamot termel. :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14480 Írta: Dr.OGA
Dr.OGA válaszolt a következő témában: Project R
Hát nem tudom, én eddig úgy gondoltam, (mert szerintem így volna logikus,) hamár egyszer feb 24.-éig van meghirdetve a Project R, hogy akkor csak feb 24.-én van a sorsolás, és addig van ideje mindenkinek gyűjtögetni... Nem?
Vagy van valami info valahol, ami szerint rögtön sorsolnak amint megvan a 10 000 000 gyöngy, és akkor nem várnak 24.-éig?
Mert akkor meg nem értem, miért volt egyáltalán addig meghirdetve??? Ez így nem tűnik logikusnak...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Dr.OGA által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14483 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Project R
Üdv!
Én úgy emlékszem, az első Project R cikkben a hivatalos oldalon azt írták, hogy a sorsolás a 10 milló gyöngy elérését követően, de legkésőbb február 26 (vagy 24)-én lesz. Tehát akkor, ha a kettőből valamelyik feltétel teljesül. Bár én reménykedem benne, hogy minél többeknek meglesz.
Ha nem gyűlik ma össze a 10 milla, én azt javaslom neked Gabe12, ha van rá lehetőséged, akkor hétfőn (hajnalban) a szerver újraindulását követően lépj be egy csatába, mert akkor már kapod a két gyöngyöt (ugyanis ez az egyik heti küldetés).
Sok szerencsét és kívánom, hogy legyen ebben szerencséd!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14485 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Project R
Mikor indul újra a szerver? Nem sok gyöngy kell, ha jól látom, de a napokban lassult az ütem, gondolom, ahogy teljesítve lettek a heti küldik. 233 gyöngynél vagyok, jó lenne a hajó is, de ha sikerülne még 12-őt összeszedni, hogy meglegyen az 1 milla kredit, azzal is boldog lennék :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14487 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Project R

tyer82 írta: Mikor indul újra a szerver? Nem sok gyöngy kell, ha jól látom, de a napokban lassult az ütem, gondolom, ahogy teljesítve lettek a heti küldik. 233 gyöngynél vagyok, jó lenne a hajó is, de ha sikerülne még 12-őt összeszedni, hogy meglegyen az 1 milla kredit, azzal is boldog lennék :)


Szerintem már nem sok esély van rá! :sick:

Még a mai napon elfogja érni a 10 millát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14491 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Project R

Fujipapa írta: 9.914990.-nél áll!!! ;)


én most is csak 9 506 081-et látok :O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.221 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.