Project R

Több
8 éve 2 hónapja #14533 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Project R
Ne már ! :S :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14547 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Project R
Összejött a 10 millió, a heti küldetések nem indultak újra viszont hajó nincs.. Remélem nem várnak 24ig a sorsolással/osztogatással

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14548 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Project R

Get200 írta: Összejött a 10 millió, a heti küldetések nem indultak újra viszont hajó nincs.. Remélem nem várnak 24ig a sorsolással/osztogatással


a hajót nyilván egy micropatch-l fogják odaadni, kicsit bosszant, mert ha egy héttel előbb regisztrállok, akkor meglett volna, 235 koruli vagyok most, másrészt idáig se játszottam minekazeval, amit meg igen, az kimondottan xar volt, esetleg idővel az 5-s álcaskillel felfegyverzett parancsnok visszaultetése
arannyos trollkodást hozhat, de 5-s szinten meg ha gyilkolni akarok előveszem a Murmanskot...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14552 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Project R
Hasonló helyzetben vagyok én is Kurz, nekem 233 gyöngyöm volt, ha a hajó nem is, de a 250-et a plusz 1 milla kreditért jó lett volna összeszedni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14576 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Project R
Na megvan, de adott hozzá retardált csapatot is ... :(




Most nem tudom sírjak vagy nevessek ..? :side:

Az még érdekessége a dolognak még, hogy rankedet indítottam erre mi a fene van mi ez a sok hajó hát az új jövevénnyel berakott randomba és annak dacára, hogy ranked csatát indítottam Bensonnal és miután vége lett ennek a kritikán aluli csatának továbbra is "ranked" játék mód volt beállítva ez most elég érthetetlen, hogy lett ez megcsinálva megoldva ?! (mellesleg nem is léptem be a kikötőbe ranked után eredményeket mutatta a játék és onnan indítottam az új csatát) :ohmy:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14578 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Project R
Most én vagyok a vak, vagy kikötőt kell váltani a hajóhoz? (Yokosuka van bent), 273 gyöngyöm van/volt, de nem látom bent (vagy lépjek be újra?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.