Alapok

Több
8 éve 11 hónapja #665 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Alapok
Hmm a CTRL kombó próbálós... :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #739 Írta: Kopasz0721
Kopasz0721 válaszolt a következő témában: Alapok
Hi!
Azhogyvanaz,hogy nekem a premiumhajók aranyért átváltható xp-t termelnek? :unsure:
Hol lehet be ill. kikapcsolni mint a wotban a legénységképzés felgyorsítása kisnégyzetbepipálomvagyki.... :blink: :huh:
Vagy csak én nem találom? :angry:
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #741 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Alapok

Kopasz0721 írta: Hi!
Azhogyvanaz,hogy nekem a premiumhajók aranyért átváltható xp-t termelnek? :unsure:
Hol lehet be ill. kikapcsolni mint a wotban a legénységképzés felgyorsítása kisnégyzetbepipálomvagyki.... :blink: :huh:
Vagy csak én nem találom? :angry:
-üdv-

Nem találhatod mert nincs egyenlőre ez az opció, mint a WoT-ban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #744 Írta: hajzol
hajzol válaszolt a következő témában: Örömködő
Igen, egyetértek. Én nem érzem igazán, mi az ami eldönti, jól lőttél-e, vagy sem. Múltkor is mentem Cleveland-del olyan kört, ahol 176 lövésem ment ki, 136ezer sebzéssel. Ugyanakkor Fusoval egy az egyben kinyírt már Kongo úgy, hogy én összesen, ha 30ezer sebzést vittem be neki, ő meg kilőtt teljes életerőről. Azt értem, hogy a hajó közepét kell lőni, meg (szerencsével) éppen ráérezni, he vagy ap sebez-e nagyobbat. De nem értem, mi dönti el, hogy mondjuk csatahajóval vagyok, és egy Cleveland egy sortűzzel belém lő 25 ezret, én meg 150-300-at (nem ezret!) sebzek rajta... A tankoknál valahogy számítható, hova lősz, de itt a hajóknál nem érzem - mindig az az érzésem, hogy kockával dobok....Olyan is volt már, hogy IV-es japán cirkálóval szemből érkező amerikai 6-os dd-t 2 (!) he találattal felrobbantottam. Ez kb a lőszerrekesznek felel meg (boldog lehetett a fickó...) - de a tankoknál tudod, hova kell lőni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #745 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Örömködő
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajzol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #746 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Örömködő
Gyorsan bedobtam két képet hogy tudjak segíteni esetlegesen egy kicsit nektek.
Utánaolvastam pár dolognak a hajóépítés művészetéből. Viszont még nem néztem pontosan utána, hogy ezt mennyire emelték át a játékba.
Az első és legfontosabb dolog, hogy CBT lévén, még erősen nem tökéletesek az armor modellek. Ezt folyamatosan javítgatják is, a következő nagy patchben is lesz egy csomó javítás.
A hajótervezők általában az "all or nothing" modellt követték azaz létrehoztak a hajótestben egy olyan szekciót, amit keményen bepáncéloztak, a többi rész pedig viszonylag gyengén hagyták. Szerintem!, ez a citadel rész. Tehát ha ezt a részt át bírod ütni AP-vel akkor jönnek a komoly sebzések és a citadel hit-ek. Engem is szedett már le Fuso-ban egy másik Fuso 98% Hpról. (5 citadel hitet kaptam)
Ha pedig a gyengén páncélozott részt találod el akkor meg jönnek az over-penetrated, "túlütöd" találatok amik szintén minimális sebzést okoznak, viszont ezek a találatok tudják meccs végéig kiütni a tornyaidat.
Ha HE-vel lősz, gyakorlatilag esélytelen vagy a jobban páncélozott részeket beütni ekkor jönnek a 26 meg 78 sebzések. Ha egy gyengébben páncélozott részt találsz el akkor meg a kritikus találatok és modulsebzés, gyújtás és természetesen nagyobb sebzésértékek.

De ezek mind csak gondolatok és elméletek, illetve tapasztalatok a részemről. Ilyen mélységi nem merültem bele a hivatalos fórumokba, de gyanítom hogy ott sincs sokkal több, mint tapogatózás a sötétben. Mindenesetre várom mondjuk a német vonalat( távoli jövő), ahol nem ezt a hajóépítési módszert alkalmazták, hanem feláldoztak a "citadel" védelméből a hajó többi részének extra páncélozása érdekében.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hajzol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.