Alapok

Több
8 éve 11 hónapja - 8 éve 11 hónapja #747 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Alapok
Kicsit feleslegesnek is érzem hogy minden hajónak egyedi hitbox modellje lesz (mármint nem azt hogy lesz, hanem hogy ezeket megtanulja valaki), hisz alapesetben 8-20 km-ekről lövöldözzük egymást, úgy meg gyenge pontot szándékosan eltalálni hát...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 11 hónapja Jacktor által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #748 Írta: solinari
solinari válaszolt a következő témában: Alapok
Na igen. De az is rossz lenne ha lenne egy darab hitbox és tök mind1 mit találsz el sebzel x-et. Méretüknél fogva gondolom sokkal aprólékosabb armor modellt követel egy hajó mint egy sherman mondjuk. Meglátjuk mit hoz a 0.3.1.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #752 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Alapok
Nekem volt olyanom, hogy Cleveland vs Clevelad közelcsatában ráéreztem, hogy hova kell lőni, és kiszedtem egyes lövésekkel az összes törnyát..., mert berobbant az azok alatti lőszertár...

Nomeg Citadelt is lőttem Fuso HE-vel másik BB-nek, amik közül a Miyogi, ha szembe jön, mindig kap egyet, ha random lövök akkor is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #754 Írta: hajzol
hajzol válaszolt a következő témában: Alapok
Szóval akkor egyetérthetünk, hogy távolról nagyjából kockadobás szintű a találat mértékének kiszámíthatósága? :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Tettigonia
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 11 hónapja #758 Írta: Tettigonia
Tettigonia válaszolt a következő témában: Alapok
Csak poénból kipróbáltam, hogy a wotdb.info mintájára létezik-e már a hajós oldal, és igen, létezik:
wowsdb.info

Még elég hiányos a tech-tree is, de azért időnként talán érdemes lehet ide is benézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #873 Írta: viktorianusok
viktorianusok válaszolt a következő témában: Alapok
Sziasztok. A kapitányt, hogy lehet kimenekíteni??? mert én nálam nem ad be ilyen barakkot vagy bármi ehhez hasonlót, és nem látom a kapitányt sem... vagy magasabb szint kell hozzá???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.