Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40384 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
BB nem tudom mennyire kell ide, igaz, hogy van pár Kaiser a végén, meg asszem König van a kikötőben, de nagytávról lőni tudó ca elégé előnyös, ha jól láttam.
Mentem ma pár kört, de elégé felemás winrate-tel. Meg néha nem adja be a fortokba a sebzést, nem tudom, ágyúkaliber mérettől függ vagy mi? (magyarán pen), habár dive bomberekkel is rámentem az egyikre, de 0 damage asszem, legalább az épületek 5k hp-val csak 2-3 HE lövedékkel repülnek átlagban.

Ez a dd amúgy random?



Annyit csinált, hogy bent megtett 1 kört, elment északra, majd a térképemen csak az ikonja maradt meg.
Érzésre amúgy talán nehezebb ez, mint az első volt, valahogy mindig van valami, meg amikor 5. hullámban, a pontnál ahova kell menni felbukkan a képembe egy bayern, az nem vicces... (bal oldalinál)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40385 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
4. csatára(Budyonny) lett meg az 5 csillag és besz*rás,de az egész csapat túlélte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40386 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
A fortokat lehet bombázórajjal sebezni, de nem érdemes, nagyon erős a légvédelme, fele rajt leszedi.
wow, na, harmadik csatára meglett, mégpedig a Ryujoval
Igaz h csak botok ellen, de meglett a 200.000 sebzés, egy hatos hajóval :woohoo: :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #40396 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Az elsö proba






csak ez kevés
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #40397 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
4-edikre







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40405 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Egyedül soha nem sikerült az 5 csillag csak szakaszban, a mostani képek is 4 csillagosok. Sajna a csapat vagy nem ért be a körbe, vagy elhullott.

Mindenféleképpen érdemes szakaszban menni, nálunk a klánnal a 4 cirkáló 1BB, 1 DD és egy CV vált be.A legjobb a CV/CA/BB leosztás. (romboló azért volt, mert nem volt más)
Ami tapasztalat:
1, 1 cirkáló elmegy balra, és szétlövi a két erődöt, majd végig megy a part mentén, és kilövi a bázisokat. Utána elkapja a konvojt, és csatlakozik a csapathoz.
2, A szakaszból 2-3 hajó bemegy középre, erőd irtás, hajók szétcsapása, bázis rombolás.
3, 1-2 hajó megy jobbra, erőd kiiktatása és lassú előrenyomulás, rombik elkapása, behatolni jobbról, bázisok kilövése, hajók süllyesztése, majd ki középre és menet cap körre.
4, CV játékos, az egyik legfontosabb. Az elején rögtön jobbra el, nem rárepülni az erődökre, mert leszedi a gépeket és csak gép pazarlás. Rögtön az elején érdemes kiszedni a csatahajót. A rombolót meg felderíteni. Én a konvojt hol támadom, hol nem. A kikötött csatahajót gyorsan elsüllyesztem, a cv-t nem bántom. Csak leszedem a gépeit. Mivel érdemes megvárni amíg kilövik a 18 bázist, és csak utána elsüllyeszteni a cv-t. Arra meg ott a többi hajó.

Ha ez meg van, a cv játékos gond nélkül elsüllyeszti a két másik cv-t, ezzel is segítve a csapatot. Innentől egy feladat van. A szakasznak/csapatnak felzárkózni és menni a kivonási pont felé, valamint elkapni a feladatban szereplő hajókat. Én a CV-vel mindig rohanok a kivonási pontra, mivel az életben lévő játékosok felének be kell érnie a körbe.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.