Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 10 hónapja #40473 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Össze kell rakni egy szakaszt aztán bemenni úgy tutira sikerül. Másként vagylagos az egész főként úgy hogy most nyár van nagyon sokan vannak a játékban és többség még nálam is rosszabbul játszik. Nehéz úgy csatát nyerni. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40476 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
CVvel kell menni s semmi kisebbel nem foglalkozni, csak a csatahajókkal. Fortokat ki kell kerülni, a légvédelem miatt s a bent levő BBt v BBket kiszedni. A bot gépeket könnyen le lehet szedni, s tényleg akkortól a bent levő CVvel nem is kell foglalkozni, ha szűkösebb az idő. Tankolni és küldeni fel északra, mert jelennek meg a CVk. Utánuk meg szintén a BBket kell irtogatni, elég botok... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40482 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
A Bugyonnyijjal nem ment elsőre, de ott is 8 hajót lőttem ki, de végül hiányzott egy csillag. Én azt csináltam, hogy cirkálóval előrementem és a kikötőben lévő hajókhoz jó közelről irtottam őket. Itt csak 2-3 hajót torpedóval lőttem ki, szóval olyan cirkával érdemes menni. A fortok is hamar kilőhetőek AP-vel. A bot csatahajók ha valakire egyszer ráállnak, ritkán váltanak célt, ezt ki lehet használni és megtorpedózni őket közelebbről. A menekülő út megjelenése előtt a CV-ket gyorsan ki kell szedni. A Graf Spee ideális szerintem, bár közepes az ROF, de nagyokat sebez, fortokba is az AP-ja 2-3 lövés. A torpedói pedig kitűnőek. Csatahajóval nem is próbáltam, de itt szerintem a gyorsaság és tűzgyorsaság fontosabb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40495 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Ua.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40499 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Ez milyen medál?




Dejó, fél 8 óta néhány másodpercenként megáll minden, meg kidob, MI A JÓ ISTEN VAN EZZEL A NETTE L MÁR SZERDA ÓTA?!
Köszönöm a netemnek ezt, 2x buktam budyval, 50-85k sebzés mellett ilyen körülmények között, meg egy cleveland bukót is mentem 100k-val, mikor egyszer kidobott a rendszer, mert a nettel van valami, aztán kapom ezt mikor 1900 xp kellett volna a 2. ládához



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40500 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Kérdés:
AP mikor sebzi a fortot? Jó párszor látom, hogy nem ír ki sebzést, mikor pár hajó AP-jával lövőm, HE meg elég keveset sebez, jó, néha kilő egy modult, de a fort kilövésével többre mennék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.