Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 9 hónapja #41629 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Hali. Az ellenséges repülök honnan szálnak fel egy anyahajóról? Mert már úgy is veszve volt a csata ezért el indultam arra felé ahonnan jönnek a repülök de nem láttam az anyahajót pedig már közel voltam ahhoz a ponthoz mert amikor meg jelentek 3 Km volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41630 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

ledgeri írta:

Grievous írta: Első 4 csillagos meccsem összejött, 7, HÉT ISTENVERTE TORPEDÓ REPCSI HIÁNYZOTT -.-"

Mentem még 3-at, 2 1 csillagos volt, 4. passz, mert 2x kidobott a szerver és kikapcsoltam a játékot.
Kapitány megvan legalább későbbre (ha lesz francia bb ág, arra jó lesz, cirkálókhoz nincs kedvem most)

Ezek a kapitányok a hajókkal mennek el.... nem osztogat a WG csak úgy 19 pontos kapitányokat!


Szerintem Ő a 4 csillagért járó 10 skilles kapitányra gondolt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41631 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Turan11 írta: Hali. Az ellenséges repülök honnan szálnak fel egy anyahajóról? Mert már úgy is veszve volt a csata ezért el indultam arra felé ahonnan jönnek a repülök de nem láttam az anyahajót pedig már közel voltam ahhoz a ponthoz mert amikor meg jelentek 3 Km volt!


Nem, szerintem ők a partról szállnak fel. Oda úgy tudsz elmenni, hogy félúton nekimész a partnak, majd felszállsz a hatos villamosra. Két megálló, és már ott is vagy. Drágáim, nem kell csodálkozni, ha nem sikerül az öt csillag, de legalább valakinek van ideje megkeresni az ellenséges hordozót. Béke.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Turan11, vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41632 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

pgergo77 írta:

Turan11 írta: Hali. Az ellenséges repülök honnan szálnak fel egy anyahajóról? Mert már úgy is veszve volt a csata ezért el indultam arra felé ahonnan jönnek a repülök de nem láttam az anyahajót pedig már közel voltam ahhoz a ponthoz mert amikor meg jelentek 3 Km volt!


Nem, szerintem ők a partról szállnak fel. Oda úgy tudsz elmenni, hogy félúton nekimész a partnak, majd felszállsz a hatos villamosra. Két megálló, és már ott is vagy. Drágáim, nem kell csodálkozni, ha nem sikerül az öt csillag, de legalább valakinek van ideje megkeresni az ellenséges hordozót. Béke.


pgergo77 köszönöm az információt!
De írtam hogy már veszve volt a csata azért indultam el!Ha lett volna még értelme nem megyek el kalandozni!És ha látom a hatos villamost felszállok rá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41634 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Turan11 írta:

pgergo77 írta:

Turan11 írta: Hali. Az ellenséges repülök honnan szálnak fel egy anyahajóról? Mert már úgy is veszve volt a csata ezért el indultam arra felé ahonnan jönnek a repülök de nem láttam az anyahajót pedig már közel voltam ahhoz a ponthoz mert amikor meg jelentek 3 Km volt!


Nem, szerintem ők a partról szállnak fel. Oda úgy tudsz elmenni, hogy félúton nekimész a partnak, majd felszállsz a hatos villamosra. Két megálló, és már ott is vagy. Drágáim, nem kell csodálkozni, ha nem sikerül az öt csillag, de legalább valakinek van ideje megkeresni az ellenséges hordozót. Béke.


pgergo77 köszönöm az információt!
De írtam hogy már veszve volt a csata azért indultam el!Ha lett volna még értelme nem megyek el kalandozni!És ha látom a hatos villamost felszállok rá!


Kedves Uram!

Kérlek bocsásd meg az iróniám, csak pár gondolat.
SZERINTEM ebben a játékmódban nincs olyan, hogy vesztett csata. Addig tart a csata míg az elsődleges feladatok teljesülnek vagy megoldhatatlanná vállnak (ebből a szempontból mindegy, mennyi másodlagos feladat sikerül) A második esetben azonnal vége a feladatnak (esetünkben ez 3000 civil megmentését jelenti). VÉLEMÉNYEM szerint fontos, hogy legalább ez sikerüljön, mert nem mindegy, hogy a végeredmény +2000 xp és 300K kredit vagy 500 xp és 30K credit. Van akit ez nem érdekel. Megértem. De ha visszaolvasol, látod, itt is sokan arra panaszkodnak, hogy nehéz megcsinálni mondjuk 5 csillagosra, mert páran séta hajókáznak. Tehát én úgy gondolom, aki ezzel a játékmóddal játszik, az legalább a profit és xp miatt az elsődleges feladatok megoldásáért küzdjön.
Kérlek, ne vedd magadra, csak általánosságban írtam eme szösszenetet.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja pgergo77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Turan11, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41635 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Erről a hajóról szálnak fel. Az mondjuk lehetséges, hogy úgy van elhelyezve a térképen, hogy nem érhető el, de erről szálnak fel.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.