Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 9 hónapja #41603 Írta: Tomryx
Tomryx válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Csinálhatok én bármit, nem akar meglenni. Valami sosincs meg. Most is 1 civil hajon buktunk. Szerintem 20- at biztos mentem már. Az egyiknél annyira bukóra álltunk és annyira amatőr csapat volt, hogy mérgemben inkább belementem az aknamezőbe. :whistle: Ha nem adna elite XP-t már hagytam volna az egészet a fenébe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41607 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Grievous írta: Áh, random csapattal nem lesz meg az 5 csillag, folyamat 1-2 csillag, de kedvem sincs így menni benne. Francia kapitányt hogy érdemes képezni? (csak a brittel mentem eddig)
Gondolom, ha a csapat nagyja gallant lenne, picit megkönnyítené a dolgokat


nem mentem sokat, de de van már jópár 5 csillagom. meg kell jegyezni milyen sorrendben jönnek a repülők, és kicsit kimenni eléjuk.
meg az egyik kapitányra tettem radart, a 4-s skill, azzal látom mikor jonnek meg merről a csónakok.

az eleje egyébként nem szokott gondot okozni, a végén mikor jönnek a vadászok, arra kell időben kimenni, ott jön néhány csónak hátulról, 1 jó, vagy 2 gyenge saját hajó könnyen elkapja őket, és legalább 3 rombival előre kell kicsit menni, aprítani a vadászait. akkor marad saját vadász, és a vége egyszerű lesz. de ha nem sikerül, akkor a végén annyi a bombázó, hogy megesznek mindenkit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41611 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Némi info a csónakokról. Sajnos nekem sem akar össze jönni ez a küldetés. A küldetés 2/3 részén általában már csak 2 romboló marad, az meg elég kevés. Jobb csapatba meg nem sikerül bekerüljek.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41615 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Első 4 csillagos meccsem összejött, 7, HÉT ISTENVERTE TORPEDÓ REPCSI HIÁNYZOTT -.-"

Mentem még 3-at, 2 1 csillagos volt, 4. passz, mert 2x kidobott a szerver és kikapcsoltam a játékot.
Kapitány megvan legalább későbbre (ha lesz francia bb ág, arra jó lesz, cirkálókhoz nincs kedvem most)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41620 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
én mentem most egyet mindegyikkel, a franciának nem volt szerencséje, 4, azaz 4 rombolónk szaladt aknára, az ötödik meg utánuk ment, hogy kimentse a katonákat. túlélte, de elvesztett annyi időt, hogy nem igazán vett részt semmiben a későbbiekben. hogyismondjam, nem lopták el előlem a frageket...

a másik a szokásos 5 csillag B)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41628 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Grievous írta: Első 4 csillagos meccsem összejött, 7, HÉT ISTENVERTE TORPEDÓ REPCSI HIÁNYZOTT -.-"

Mentem még 3-at, 2 1 csillagos volt, 4. passz, mert 2x kidobott a szerver és kikapcsoltam a játékot.
Kapitány megvan legalább későbbre (ha lesz francia bb ág, arra jó lesz, cirkálókhoz nincs kedvem most)

Ezek a kapitányok a hajókkal mennek el.... nem osztogat a WG csak úgy 19 pontos kapitányokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.