Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 1 hónapja #51396 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Fijivel próbálkoztam tegnap, és ma reggel: elsőre 4 csillag, Graf túlélte, mert senki nem lőtte rajtam kívül, pedig 4 cirkálónknak is a lőtávján belül volt. Ma reggel viszont valahogy rosszul mozgott, így a végén az összes megmaradt BB rálátott, így kiszedték. Persze akkor meg azért kellett izgulni, hogy túlélje 3 BB, mert a mindenki más célt lőtt, a közeledő DD-kkel csak 2-en foglalkoztunk.
Mindenesetre ez egy eléggé könnyű küldetés, az első küldetések közül van még amelyik 4 csillagon áll csak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51533 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Érdekes... azt hittem, hogy a ládákat és az aranyat minden 5csillagosnál megadja, ehhez képest másodszorra nem kaptam egyiket se :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51534 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

SirHiggins írta: Érdekes... azt hittem, hogy a ládákat és az aranyat minden 5csillagosnál megadja, ehhez képest másodszorra nem kaptam egyiket se :unsure:

Ez minden operation-nél úgy van, hogy a jutalmakat csak egyszer kapod meg. Egész nap mindenki ott farmolná az aranyat, ha többször adná. :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SirHiggins, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51535 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Storm írta:

SirHiggins írta: Érdekes... azt hittem, hogy a ládákat és az aranyat minden 5csillagosnál megadja, ehhez képest másodszorra nem kaptam egyiket se :unsure:

Ez minden operation-nél úgy van, hogy a jutalmakat csak egyszer kapod meg. Egész nap mindenki ott farmolná az aranyat, ha többször adná. :D


Affene, én naív :( :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51537 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

SirHiggins írta:

Storm írta:

SirHiggins írta: Érdekes... azt hittem, hogy a ládákat és az aranyat minden 5csillagosnál megadja, ehhez képest másodszorra nem kaptam egyiket se :unsure:

Ez minden operation-nél úgy van, hogy a jutalmakat csak egyszer kapod meg. Egész nap mindenki ott farmolná az aranyat, ha többször adná. :D


Affene, én naív :( :lol:


Régebben, mintha úgy lett volna, hogy egy héten egyszer 5 csillagra újra megadta a prémnapot. Lehet, hogy az kavart be.. :huh: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51638 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Nagyon szeretem a PVE küldiket, már csak azért is, mert random csatában nagyon pálya függő az Atlanta használata, a PVE csaták viszont kihozzák a hajó képességeit :woohoo: Talán 1 csata volt amiben nem voltam top xp :evil: :love: B)








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.