Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 6 hónapja #55076 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Egyik ismerősömmel mentünk pár kört, de nem tudom, mi ez a sok új player?



Nagyon jó, hogy azért nincs meg az 5 csillag, mert:
-egy Zikasa eléri a kört
-a transilvania hp-ja lemegy a felére
-utolsó körnél rasputyin 29K HP-N MARADT OTT?!

ilt:
-dd-ink nem tudom hova a jó istenbe mennek néha, miért kullog 1-2 hátul? -.-"
-tornyok kilövésével is gondok voltak eleinte, de miután átmentem bb-be, azóta inkább csinálom azt, többiek lőjék addig a bb-ket, 5km-re felhúztam a secondarykat, így talán sebeznek is valamit (nem néztem sebeznek-e, mert eltalálni eltalálják

Amúgy: Zikasakat hol lehet pontosan citadellázni? Ismerősöm kérdezte, mert Igorral nem ment neki ,aztán Jackallal sikerült végül, de elég rég volt nekem a korábbi, biztos a torony alatt lehet kb? (jó, a bb elégé szór, az más kérdés, hogy eltalálom-e a hajót vagy nem)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55077 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
A zikasák orrán van az a zöld koponya.. na ha annak a szájába beletalálsz, citadella!
(k*rva ritkán fog sikerülni)

Másodlagos buildet én is próbáltam a jackalon, feleslges (100 találatból 13ezer sebzés) plusz tüzet csak a cruiser tud tenni, semmi más)

Figyelni kell, hogy max 2-3 hajó legyen a körben, mert ha túl yors megölik gyorsan

Rasputin ellen a cruiserek a leghatásosabbak, 4 tüzet ha ráteszel leég szinte azonal (200k sebzés is garantált)


Összesítve:
1) elején addig ne menjen be senki a körbe amíg a csuiserek és rombik meg nem előzik a hajót
2) csatahajók katapultokat lövik, cruiserek két tüzet tesznek egy zikasára aztán célponot váltanak
3) rombik a pálya második felétől felválta füstöljék a transylvaniát, amugy meg vadásszanak
4) rasputint keményen leégetni
5) 5 csillagos győzelem
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55082 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Jackallal oldalról sikerült az elülső (nem müködő, hála az égnek) tornya alatt, de marha ritkán adta be :D

Csak tavaly nem volt nekem ekkora "szenvedés" 5 csillagra összehozni, nem létezik, hogy ennyi újonc lenne...

Én már aggódok a következő scenarióval kapcsolatban, az azért jóval nehezebb ennél
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55083 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Az a gond a másodlagosokkal h csak a kisebbekre hat a lőtávnövelő. Amugy ha teszel 3 pontot a tűzgyujtásra, nem jelenik meg rajtuk a gyujtás esélye?
Érdemes a rombikat torpra kimaxolni, adrenalinnal, 15 sec körül töltenek... Bekerülsz Raszputyin oldalába, pár kmre s befüstölsz, s csak küldöd rá a salvókat, mg akire kell. Ime :lol: . RPutyin 85000et kapott.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55092 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Hát ezért az 5 csillagért jól meg kell szenvedni :D

A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55113 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Oh, hogy azt a leborultat már...
2 ismerőssel mentem most, de háromszor CSAK azért nem lett meg az 5 csillag, mert MECCS ELEJÉN KIMENT MINDENKI A KÖRBŐL Transilvania mellől.... édes istenem már. Közben meg természetesen volt pár világtalan, 4. meccs után elmentem kajálni, majd mentem 2 kört külön, első kör szokásos 3 csillagra sikerült, aztán viszont kifogtam egy 3 fős szakaszt, egy világtalan bb mellett is sikerült végre (mikor a transilvania felfele ment kezdőponttól, a bb lent maradt, megállt, majd ment előre, utolérve minket)












Hogy a jó istenbe sebeztem Rasputyinba 120k-t, ha csak 4 gyújtásom volt rajta kb O.o (egyet ugye olt alapból, utána ég, mint a reichstag 60 secig kb)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.