Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 3 hónapja #33214 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
ifjú kolléga szerintem HUF-ról beszélt, Gaius pedig free XP-ről :)
szerencsére nekem épp elég az Iowa, nem gyűjtök a Missouri-ra, úgyhogy az én kevés free XP-m nemsoká megy az Amagi felszerelésre :)

mellesleg azért ezt a konvojos küldetést hagyhatták volna tovább, ha jól emlékszem Graf Spee kellett hozzá, szóval aki megszerezte és nem vette, annak azért elég szoros volt. pedig jó lett volna még egy kis kreditet gyűjteni, ha a hajók többsége meg is volt már.

viszont ez a második állandó kampány rohadt nehéz. az elsővel majdnem kész vagyok, de ezzel a másodikkal lassan haladok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33216 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

BigaC írta: ifjú kolléga szerintem HUF-ról beszélt, Gaius pedig free XP-ről :)
szerencsére nekem épp elég az Iowa, nem gyűjtök a Missouri-ra, úgyhogy az én kevés free XP-m nemsoká megy az Amagi felszerelésre :)

mellesleg azért ezt a konvojos küldetést hagyhatták volna tovább, ha jól emlékszem Graf Spee kellett hozzá, szóval aki megszerezte és nem vette, annak azért elég szoros volt. pedig jó lett volna még egy kis kreditet gyűjteni, ha a hajók többsége meg is volt már.

viszont ez a második állandó kampány rohadt nehéz. az elsővel majdnem kész vagyok, de ezzel a másodikkal lassan haladok...


Pontosan, mikor a kapitányi pontokat néztem, egybe számolta nekem a meglévő elit pontokat a free xp-vel, és én marha nagy lelkesen betoltam oda ahova kell. Szóval kezdhetem újra gyűjtögetni a Missurira... de már van festés a Tirpitz-re :love:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33248 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
igen aranyszabály, ha kell a missouri akkor zöldet nem költünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33254 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
:lol: :P

ledgeri írta: igen aranyszabály, ha kell a missouri akkor zöldet nem költünk!


B) ;) :P :lol: :silly: :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33277 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

BigaC írta: viszont ez a második állandó kampány rohadt nehéz. az elsővel majdnem kész vagyok, de ezzel a másodikkal lassan haladok...


Én az első résznél megcsináltam annyit, hogy meglegyen az utols rewardja, jól is jött a spee utolsó küldijénél meg a konvoj nagyjánál (sok gyöztes csatám volt, így napi 1 részt is meg tudtam csinálni)

Hát igen, a 2. küldi sorozat shinonome-ért...
Én a 3. résznél tartok ott... megint oroszokat kell kergetnem :unsure:
Nem is lenne bajom 1-2 küldivel, de azokkal csak úgy van meg elég pontom, ha újra csinálom, számomra a légy top1-be 3x annyira nem nehézkes néha, de az is eltart egy darabi... (nincs mivel clear sky-t lőnöm +t8-ban, talán NC tudna, ha rajtam kívül más is rámenne egy NC-re RJ-vel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33280 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Negyedik résznél tartok és szerintem a előző háromhoz képest ez a legnehezebb. (pint gyűjteni)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.