Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 3 hónapja #33282 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Pl nyerd meg a csatát, légy top1-es és éld is túl? Én már most utálom, ha figyelembe veszem a túlélési rátámat :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33305 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

PzPuma írta: Negyedik résznél tartok és szerintem a előző háromhoz képest ez a legnehezebb. (pint gyűjteni)

Én is igy gondolom mint Puma...bár a 3-as résznél az orosz/szovjet hajók sebzése sem volt piskóta,persze alig volt akkor "célpont hajó",de a 4-esnél szégyen szemre rgy 3 pin-es feladat mellet már a 200.000 német hajókba sebzés feladatot már 6-szor megcsináltam,igy már csak 1 pin maradt hátra a 4-es misszióból.
Az 5-ös feladatok már nem tűnnek nehéznek... pl 2 pinért 500.000 sebzés bármilyen hajóba... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33310 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
szerencsére már a 4. sorozat végső küldetésénél tartok. 30k xp-t kell összeszedni. Szerintem az 5. lesz a legkönnyebb ahogy néztem...de nem is baj mentem már elég kört érte :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33331 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Én is néztem most a küldiket mik vannak. 5. részé elég könnyűek, pl t10-essel legyél top 1, Yamatoval az nekem nem túl nehéz elérni néha :D
High Caliber (asszem kell), t8-10-ben, az azért nem annyira nehéz, csak sok sebzés kell ugye.

Én most a 3. résznél szovjetet lövöldözgetek, meg 10 motort kell kilőnöm, eddig van 5, de most nem mentem sokat ca-val, amivel ugye dd-knél könnyű kilőni a motorokat (azért akizuki összehozott egyet ma)
De innen lehet újra megcsinálom majd a légy top1 3x, mert a többi küldi... :S

Amúgy Shinonome emelt credit és xp bónusszal rendelkezik, vagy csak sima hajó, amiben lehet kapitányt képezni? :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #34033 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Küldetés kipipálva... de minek... világít mint a ..... kurvák formás feneke a miniszoknya alatt :lol:

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34108 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Nálam is

ugy hiányzott mégegy neonos Myoko.Remélem ez kinaiul pofázik vagy mandarin nyelven mert azt jobban értem :lol:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.314 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.