Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 3 hónapja #32779 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Leandert behúztam én is, még a Farragutot összeszedem, de másra nem lesz időm. Mondjuk ha úgy mennek a csaták, mint ma reggel: 2-ből 2 győzelem, mindegyiknél 1400 alapXP, ami a prémiummal+zászló+álca festés miatt 6000 és 7000 XP. Ha így folytatom, akkor hamarabb jönne össze 2* a szorzóval 30k XP-s küldetés, mint az alap 10k-s :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32784 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Szombaton 25 csata alatt 3 küldetés rész lett meg. Most már csak a 7-8 van hátra , este remélem egyik meg lesz és utána 2 nap lesz az utolsóra ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32792 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

DragonZ írta: Szombaton 25 csata alatt 3 küldetés rész lett meg. Most már csak a 7-8 van hátra , este remélem egyik meg lesz és utána 2 nap lesz az utolsóra ;)


A mikulásos küldiknél adnak festést a tirpitzre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32794 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Utolsó küldi rész rewardja tirpitz festés, csak ahhoz a küldihez kell a tirpitz (azzal kell menni egy csatát, pve-ben, pvp-ben vagy rankedben)

Na, gyorsan mentem délelőtt, meglett a Spee festés, de ugyanazt tudja, mint az, amit kaptunk a Spee mellé :D
Mindegy ,bekapcsoltam az utolsó részből a 10k normál xp-s küldit, mert 500k credit az még fél milla.


Akkor bekapcsolva hagyok még 2 küldit (shinonomes küldisorozatból a 3. részénél bekapcsoltam 2 küldit, caramba, ussr-be kéne lövöldözni, de jó lesz XD)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32795 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Tirpiccen alapból van festés, ez az uj máz miben nyújt többet mint a már meglevő? :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32803 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

leopardusz írta: Tirpiccen alapból van festés, ez az uj máz miben nyújt többet mint a már meglevő? :whistle:


+100% FREE XP extrában a szokásos mellé ( -3% észlelhetőség, +4% szórás az ellennek, +50% XP a csatában)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.