0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33275 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Fujipapa írta:

Grievous írta: Én az első soron gondolkodtam mit kéne választani, de az incoming-ot eddig se használtam, úgy vagyok, hogy ha látnak, így is úgy is engem lőnek "mert csak", akkor meg mindegy. Mindenkire a 2. skillt raktam balról (csökkenti a modulsérülést, asszem).

Ibuki kapitányára meg ráraktam egy gyújtás skillt a 3. sorból, asszem az ottani vagy a 4. sori AA helyett, remélem nem bánom meg.


A gyújtás skill már csak 2% !!!! :sick: Erre az apróságra figyeljen mindenki! :blush:


Egyszer se használtam eddig azt a skillt, csak jobb lehet nálam így is, mint eddig :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33308 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Mydgard írta:

Nik0nosz írta:

Mydgard írta: Korrigalok. Ha jol ertelmezem a Situational Awarness (detected) alapbol megvan, skillpont nelkul mint eddig.
1. A Priority Target megmutatja hanyan celoznak a main batterykkel plusz informacio.
2. Az Incoming Fire Alert pedig azt jelzi, hogy konkretan mar lottek es mennek feled a lovedekek.

Nyilvan meg celzasnal celszru megzavarni az ellenfelet, mint amikor mar becelzott es lott, ott mar kevesbe tudsz korrigalni es talalatot fogsz kapni. Most ugy gondolom elsore, hogy a Priority jobb kepesseg.


Ezek az igazi pontrabló felesleges skillek nálam. Aki figyel a játék közben az úgyis látja. Én speciel egyik hajóra se teszem fel ezeket. Sajnos sok pontot elrabol a többi sokkal drágább és hasznosabb skillekből.


Az lehet, de 1 db 1-es skillt muszaj felraknod, hogy elerd a dragabb es hasznosabb skilleket. Preventive Maintance csak a DD-knel johet szoba, marad a +repulo. 1 potty a 19-bol.

Nekem kifejezetten hasznos, hogy:
1. Latom mikor vagyok detected, ugye alapbol.
2. Latom mikor es hanyan kezdenek el becelozni, onnantol lehet sebesseget valtani, kanyarodni fedezeket nezni. Nekem igy a logikus.

En ezekkel a katapult fighterekkel ugy vagyok, hogy jo hogy vannak, de minek!? Jol elrepkednek maguknak ossze-vissza, de sok hasznot nem hajtanak. :lol:


Spotolják a torpedókat a levegőből+légvédelmet nyújtanak az ellenséges gépekkel szemben
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33320 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Az h a annyival lassabbak a repcsik, nem hátrány? A vadász eddig hasznos volt nálam is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33323 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

leopardusz írta: Az h a annyival lassabbak a repcsik, nem hátrány? A vadász eddig hasznos volt nálam is...


2x annyi van és csak 20%-kal lassabbak. BB-nél ráadásul csak 90 mp-ig vannak már fent ugye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33339 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Nik0nosz írta:

leopardusz írta: Az h a annyival lassabbak a repcsik, nem hátrány? A vadász eddig hasznos volt nálam is...


2x annyi van és csak 20%-kal lassabbak. BB-nél ráadásul csak 90 mp-ig vannak már fent ugye.


sziget túloldalán illetve ha bekapcsolva marad a romboló légvédelme simán bespotolják a rombit is.
nagyon jo a vadász, kár, hogy ezentul BB-nél csak 90 sec...

az Incoming Fire Alerthez meg annyit, egy Colorado simán kifordul 15km-ről a lövések elől, kivéve ha a másik tornyonként 4-5 másodpercenként lő, akkor nem. viszont akkor neki is oldalt kell jönni, nem kanyaroghat...

a másikról továbbra is az a véleményem, teljesen mindegy hányan lőnek rád. ha 2-3 hajó, azt tudni fogod.
romboló ellen teljesen haszontalan, nem fogod tudni, hogy a Yamato előtt 14-15km-re van-e egy cirkáló aki nem lő. vagy egy rombi lopaxik 6km-ről a hátad mögé...

a Radio Location a játék elején csak a rombinak jó, de soxor a végjátékban, 4-5 hajonál hasznos lehet...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33343 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Szerintem meg pont a Radio Location nem jó sok mindenre. :P Ha végjátékban van az ember és az ellen rombiját próbálja elkapni vagy éppen egy elől menekül, akkor egyrészt az utolsó felspotolási pontból kb. lehet sejteni merre lehet, másrészt ha spotolási távolságán belül vagy, akkor úgyis látod, hogy valaki van a közeledben. Azt meg, hogy honnan küldi a torpedókat úgy se tudod meg (erre jó a két vadászgép, akik spotolják őket, bár ez a 90 másodperc rohadt gyenge)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.