0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33118 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Én a +1 fogyócikkre azért nem tettem, mert azt ki lehet váltani prém fogyócikkel. Alacsony tierben visszajön az ára, de például NC-vel is simán pluszban vagyok még így is. (főleg ha konténerben, küldiben van fogyócikk nyeremény)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33120 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Korrigalok. Ha jol ertelmezem a Situational Awarness (detected) alapbol megvan, skillpont nelkul mint eddig.
1. A Priority Target megmutatja hanyan celoznak a main batterykkel plusz informacio.
2. Az Incoming Fire Alert pedig azt jelzi, hogy konkretan mar lottek es mennek feled a lovedekek.

Nyilvan meg celzasnal celszru megzavarni az ellenfelet, mint amikor mar becelzott es lott, ott mar kevesbe tudsz korrigalni es talalatot fogsz kapni. Most ugy gondolom elsore, hogy a Priority jobb kepesseg.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33123 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Így van, a 'Detected' ikon alap!
A Peiority T. megmutatja hányan céloznak rád főágyúval. (de nem lőnek feltétlenül, én sem biztos, hogy lövök arra amit céloztam, mert feltűnhet egy közelebbi, leharcoltabb, gyengébb páncélos)
Az Inc. fire Alert a már kilőtt lövedéket jelzi, de csak ha a repülési ideje, több mint 6 mp. Ha közelebbről lőnek nem jelez. Illetve azt sem, hogy mennyien lőnek.
A Nagatora feltettem a dupla katapultot, a két repülő nem egymás mellett, hanem más-más oldalon köröz. Effektíve nagyobb területet derítenek fel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33124 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Ennyien használjátok a bejövő figyelmeztetéseket csatahajóra? Én sosem raktam még rá. Eleve folyamatosan figyelni kell a repcsik és a torpedók miatt. Ráadásul ha kiszúrnak, akkor úgyis lőni fognak, a csatahajó nem tud cikázva menekülni a lövésektől, szóval tökmindegy, hogy kapok e jelzést... A kis fos szigetes harcmodor miatt 15-12 km-ről már vidáman fognak égetni, ilyenkor már látható hogy ki honnan lő, a jelzés megint nem kell róla. Egyszóval én fölöslegesnek tartom a bejövő alertet csatahajóra...

A hányan céloznak rád képesség meg pláne értelmetlen, azonkívül, hogy szükségtelenül idegesítő (nekem nincs szükségem arra, hogy tudjam, épp hatan céloznak rám...), a bejövő lövedékek jól látszanak. Szóval ha nem tudom, nem fáj... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33128 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

kg1003 írta: (de nem lőnek feltétlenül, én sem biztos, hogy lövök arra amit céloztam, mert feltűnhet egy közelebbi, leharcoltabb, gyengébb páncélos)

406mm vs 88mm ? nem egyenlőtlen egy kicsit ? ;) :lol:

Dewri írta: Ennyien használjátok a bejövő figyelmeztetéseket csatahajóra? Én sosem raktam még rá

Eddig úgy tudtam én voltam az egyetlen a fórumon aki nem használta :P (mert nem érzem szükségességét egyetlen hajón sem)
Priority Target is kimarad nálam, csak egy felesleges + info számomra.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33131 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
DE ahogy nézem, a tűzmegelőzés igaz, hogy 4 kemény pont, de kell egy csatahajóra, mert feszt felgyújtanak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.255 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.