0.6.0 Képzettségek

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #33043 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Ennél böveben esetleges ajánlat ha kérhetem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33049 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Mydgard beküldte:
Egy fogas kerdes, felrakok 2 skillt egy cruiser kapitanyra:
1. Demolition expert - 2% fire + 2 zaszlo (2x0,5%=1%) = +3% chance fire
2. Inertia Fuse for HE shells - 30% penetration es -3% fire

Konkretan fire chance nem valtozik a HE lovedeknel, viszont nyerek 30%+ armor penetrationt. Ez mit jelent gyakorlatban? En meg nem probaltam ki, de ki kene. :D

Update:

Sot altalaban veve nem birok rajonni, mi az ertelme a "Inertia Fuse for HE shells" skillnek...

Valahol olvastam, hogy nagyobb átütése lesz a gyújtó lövedéknek, de csökken a gyújtási tulajdonság. gondolom nagyobbat képes sebezni, vagy kevesebb pattan, de nem gyújt olyan sűrűn!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja kg1003 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33050 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Mydgard írta: Egy fogas kerdes, felrakok 2 skillt egy cruiser kapitanyra:
1. Demolition expert - 2% fire + 2 zaszlo (2x0,5%=1%) = +3% chance fire
2. Inertia Fuse for HE shells - 30% penetration es -3% fire

Konkretan fire chance nem valtozik a HE lovedeknel, viszont nyerek 30%+ armor penetrationt. Ez mit jelent gyakorlatban? En meg nem probaltam ki, de ki kene. :D

Update:

Sot altalaban veve nem birok rajonni, mi az ertelme a "Inertia Fuse for HE shells" skillnek...


azt én se tom, de szokott CV ellen 200mm-s HE-vel citadella lenni...
ha csak a citadella esélyét növeli, akkor nem látom sok értelmét, ha nagy általánosságban ad mondjuk +10-20% HE sebzést, akkor viszont cirkálóra nagyon jó.

egyet mentem most, a Radio Locationt probaltam ki rombolon, gyonyoruen mutatta a bazison levo masik rombolo helyet, ugye egy kb 30 fokos korívvel jelzi hol lehet a másik, es rendkivul hasznos rombolo ellen. szerintem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33051 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

vcsaba1968 írta: Ennél böveben esetleges ajánlat ha kérhetem.


nagyon durva kérdés most még :)

de szerintem a Radio Location - 1 csataban probaltam csak :) csatahajora eletbevago, meg talan mindenre. tudni azt, hogy szembol jon a rombolo, vagy van egy oldalt kint a nyilt vizen, muszaj. nem kikerulheto. ehhez kepest aggodva szamolgatok en is, lehet nem fog beleferni a Yamatoba a masodlagosok pontositasa, vagy ha igen, akkor az a legvedelem kritikus szint alá csokkentésével fog csak menni....

elso korbol az a cucc, hogy eppen 1 agyu van rajtam vagy 3, az jo szerintetek ? esetleg kivaltja az incoming fire alert-t ? valoszinuleg nem... inkabb cirkalonal lehet hasznos info, de majd kiproballom
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33052 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Az első szinten egy csomó haszontalan képesség van, ahogy látom, vagyis CVnek van megfelelő több is de a többi fajtára mit érdemes feltenni? semmi igazán megfelelőt nem látok.

Szerk. várjunk csak, a hatodik érzék az megmaradt nulladik skillnek?? :dry:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33054 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Ez idáig mind nagyon szép és jó, de...

Ha már ennyire megnövelték a képességek számát - ami nem gond, mert ahogy látom igen sok hasznos képesség van a palettán - , akár módosíthatnák a megszerzésük feltételeit is nem? Például egy pontossá tenni az összeset, de az alacsonyabb szinteken lévőkből x mennyiség aktiválása, mielőtt egy magasabbat aktivál az ember, vagy pedig 10 ponttal megnövelni az elérhető pontok számát. Ez csak az én elvetemült véleményem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.