0.6.0 Képzettségek

Több
7 éve 3 hónapja #33069 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

vonKurz írta:

vcsaba1968 írta: Ennél böveben esetleges ajánlat ha kérhetem.


nagyon durva kérdés most még :)

de szerintem a Radio Location - 1 csataban probaltam csak :) csatahajora eletbevago, meg talan mindenre. tudni azt, hogy szembol jon a rombolo, vagy van egy oldalt kint a nyilt vizen, muszaj. nem kikerulheto. ehhez kepest aggodva szamolgatok en is, lehet nem fog beleferni a Yamatoba a masodlagosok pontositasa, vagy ha igen, akkor az a legvedelem kritikus szint alá csokkentésével fog csak menni....

elso korbol az a cucc, hogy eppen 1 agyu van rajtam vagy 3, az jo szerintetek ? esetleg kivaltja az incoming fire alert-t ? valoszinuleg nem... inkabb cirkalonal lehet hasznos info, de majd kiproballom


Csatahajora szerintem total folosleges a Radio Location, mert 4 pont es mas nagyon fontos dolgoktol veszed el. Ugyanugy nem tudod mikor ereszti el a DD a torpedoit, mint eddig es neki sincs fogalma arrol mikor kezdessz el a sebesseggel varialni, meg kanyarogni. Ugyanugy random lesz, hogy eltalal-e vagy sem. Max annyit fogsz tudni, hogy merre van, de azt hogy lat (detected vagy) arra az egyes Priority Target skill boven elegseges.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33070 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Csatahajóknak végülis első szinten csak ez a kettő marad, a két figyelmeztető, a többi nem neki való.
S a legelsőt, a Priorityt ahogy próbáltam, nem érzem lényegesnek, kijelzi h hányan néznek rád és annyi. Még azt is jelzi, ha hegy mögül néz rád valaki... :sick: Akkor meg mi értelme?
Igy sztem csatahajóknak az első sorból az Incoming fire Allert marad csak.

Ami jó, h az 5 pontos skilleket lehozták 4 pontra. ami viszont nagyon nem jó, h pl csatahajónak a 4 pontosakból 4 is lenne feltenni való. S ez mellett 2 db 3 pontos, az egyik a másodlagos-légvédelmes, a másik meg a +1 hp töltéses (nem tudom most fejből a nevüket). Igy viszont a +1 hp töltés el fog veszni, egyszerűen nem jut rá elég pont :(
S 4 db 4 pontos, abból melyik kettő legyen? :dry:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33071 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek
Az Incoming Fire Alert nem jelzi, hogy peldaul rombolo poroszkal korulotted es szarra torpedoz. A Priority Target, az minden hajonal teljesen alap szerintem. Az Incoming Fire Alertet csak a papirtestu cirkalokra raktam fel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33074 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

vcsaba1968 írta: Ennél böveben esetleges ajánlat ha kérhetem.


Első sorból Direction Center For Catapult Aircraft: két repülőd lesz 1 helyett (torpedó spotolás+légvédelem is erősebb) több nem is kell 1. sorból.
Második sorból: Expert Marksman (nálam több nem is nagyon jön szóba onnan, mert a 3-4-es szinten nagyon sok jó skil van inkább oda érdemes elkölteni) ott rajtad múlik mire fejleszted, lehet másodlagos (nem tudom amcsi BB-km ilyenek, de sztem kevésbe erősek ebben, nem túl érdemes azt húzni), légvédelem (ebben nagyon erősek érdemes lehet azt fejleszteni) vagy a concealment expertet is meg lehet fontolni Iowára (túlélésben sokat segíthet, meg nagy eséllyel te lősz előbb az ellenfélre).

Remélem tudtam segíteni
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33075 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Ami jó, h az 5 pontos skilleket lehozták 4 pontra.


A Tűzmegelőzést meg feltették 4 pontosra a 2 pontos sorból. :dry: Habár ott azt hiszem 7% volt, most pedig 10%!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja kg1003 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33077 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: 0.6.0 Képzettségek

Nik0nosz beküldte

Első sorból Direction Center For Catapult Aircraft: két repülőd lesz 1 helyett (torpedó spotolás+légvédelem is erősebb) több nem is kell 1. sorból.


Azt mondod csatahajóra ezt teszed fel? Lehet, nem is rossz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.