Arsenal és működése

Több
5 éve 7 hónapja #54542 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Arsenal és működése


Most vettem meg ezt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55715 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Starting from update 0.8.0, Tier IX ships Musashi and Kronshtadt will no longer be available to purchase with Free XP and also cannot be obtained for Coal in the game client.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56377 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
106 db hajó kiásva a hó alól.
Hozzávetőlegesen eléggé sok szenet kaptam így, hogy kb az összes elérhető ágról majdnem megvan az összes T5-T7, így a végére lett 215k szenem, amibe a Musashi bőven belefér. Ám a 25%-os hajókupon nálam csak 12.25.-én lesz elérhető megint, várok vele addig.

Acélból eddig közel 2000 jött össze és a PEF személyes küldetéséből eddig 900 db lett bezsákolva, a többi a hajók havatlanításából jött.
Redditen olvastam hogy ha nulla acélod volt és a legdrágább PEF csomagot vetted akkor is nagyjából 10000 acélt lehet kiszedni. Ami így ebben a formában még a Flint-re sem elég. Más kérdés, hogy szerintem hiba volt az acélt mint fizetőeszközt egyáltalán behozni, nem hogy rankeden kívül elérhetővé tenni.
Arsenal böngészése közben láttam hogy egyre másra jelennek meg a fizetőeszközök a doublon és szén mellett. Acél ugye adott, de van már réz, Molibdenum, Guineas...lassan eljutnak oda hogy több a fizetőeszköz mint játszható nemzet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56384 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Arsenal és működése

Palánta írta: ...lassan eljutnak oda hogy több a fizetőeszköz mint játszható nemzet.


Ne légy kishitű... avagy nem hallottál még a világverő ecuadori flottáról? A Titicaca rémeiről, a nádfonatú bolíviai csatahajókról? (Ra I, Ra II... rémlik? Lásd:

Még hogy a Mariana-ároknál nincs lejjebb!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56387 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Réz, és a másik az ugye jelenleg csak a flint, black és stalingrad camohoz van és cw only dolog (WG-től függ meddig). Kuponnal nincs meg a Flint? Én nem tudom mire költsem majd el, ha egyszer lesz annyim, ami kb év vége, vagyis 2019 év vége :dry: (Azuma gondolom steeles lesz, ha már t10-es)

Én így állok ezzel a gyűjtéssel, kb mindegyiket coopban mentem...





Csak azokkal nem mentem, amik nincsenek meg. Gondolkodok rajta, hogy visszaveszem a t9-eseket, acél mégiscsak acél, csak hát most van 28-29m creditem, dd-k 11m, a bb-k 15m, CA meg gondolom így 13m. Ok, hogy eladom öket csata után, de akkor is csak a felét kapom vissza Xd (így is visszavettem ibukit és izumot majd el is adtam, -10m credit kb). 5%-os acél bónusz van klántagság miatt, habár soakt nem ad ha így nézem, hogy 50 steelt kapok (most van 11k talán)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56388 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Most nem ajánlott t9-est eladni, mert t9-es lesz a kövi Ranked! -ha érdekel, persze!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.