Arsenal és működése

Több
5 éve 4 hónapja #56391 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Tudom, jelenleg van pár hajóm, mert most kezdtem el elvileg húzni őket (pontosabban régebben is neki állhattam volna, de nem volt kedvem), Roon (stock), Seattle (stock...), Donskoi, Lion. rank10-et csak elérem ezekkel, valahogy
Habár kitakazet úgy vissza akarom venni, hogy megtartom, elég kellemes hajó az, Harugumohoz képest (ok, haru is jó egyes szituációkban, de kitakaze valahogy jobbnak tűnik)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60663 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Sziasztok!

Más is észlelt már olyan problémát, hogy az Armory-t nem tudja betölteni a játék? Csak egy üres háttér jön be. Próbáltam más fórumokon is utána nézni de konkrétum sehol nincs arról hogy hogyan oldjuk meg ezt.
Valakinek van ötlete?

Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #60664 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Arsenal és működése

Rolesz81 írta: Sziasztok!

Más is észlelt már olyan problémát, hogy az Armory-t nem tudja betölteni a játék? Csak egy üres háttér jön be. Próbáltam más fórumokon is utána nézni de konkrétum sehol nincs arról hogy hogyan oldjuk meg ezt.
Valakinek van ötlete?

Köszi!


Nekem is volt/van ilyen elég gyakran. Ilyenkor megnézek valami mást pl. a küldetéseket aztán következőre egyből bedobja.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 8 hónapja acelkocka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60667 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
Csak zárd be az arzenalt, majd nyisd meg újra, nálam a news szokott még ilyen lenni, habár ott olyan bug is van nálam, hogy valamikor egy elolvasott hírt is újnak jelez amíg ki nem lépek a játékból...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60670 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
A fentiek azért vannak, mert az nem game-engine-ből fut, mint a port, vagy a tech tree, hanem weblap alapú.. (Ha nem látod a chat-et alul akkor az egy HTML overlay!)

Olyannyira külsős, hogy normál böngészőből is elérhető... így külön szerver kezeli, így más az elérhetősége...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 8 hónapja #60688 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Arsenal és működése
A tűzfal volt a hibás, hiába kapcsoltam ki, le kellett törölni ahhoz hogy működjön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.