Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #9089 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én meg 5-öt 5 winnel, nekem is elég volt :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #9090 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Valahogyan néhányt nyertem is, de utána két vesztes csata az teljesen kiverte a biztosítékot. Az első az első képen a noob beleúszik simán 1 db torpedómba kivédhetetlen volt és nem hal bele erre kp 6-7 másodperc után kap az ellentől is és a végén azt írja én sülyeztettem el! Na már most ez csak abban az esetben lehetséges, ha szándékosan nem javíttat és én léket is adtam neki.
Azok után nem lepett meg a dolog miután totál retardáltan beúszott a torpedóimba. Szakasztott olyan a csapat mint előző hozzászólásaimban nem lehet ilyen szinten retardáltakkal tele a csapat csak, ha tényleg szándékosan/készakarva pakol mellém ilyen retardáltakat, hogy ne tudjak előrébb jutni a játékban egyre jobban hiszem már az összeesküvés elméletet a játékban, hogy valami alapján van akit direktbe szívat folyamatosan!

A második közvetlen utána következő csapat, tessék nézni dominancia és hol a drága csapat na hol a pálya szélén. Jó hogy nem mentek ki a térképről!
Természetesen próbáltam foglalni, de persze zéró támogatást kaptam két kritikus találat után a túlerő széttorpedózott a bázisnál. Bár az egyik rombolót teljesen mozgásképtelenné lőttem és hiába mutattam, hogy legalább azt lőjék semmi..

Tessék visszanézni a mellékelt képeket amiket előzőleg is felraktam egyiknél sem kis fölénnyel nyert az ellen itt valami szándékosság van nem létezik, hogy sorozatosan "véletlen/ramdom" módba ilyen szinten sorsoljon csapatokat!!!




És a mínusz hajó dacára az élen vagyok ... :ohmy:


"Még jó, hogy "dominancia"...." :pinch: :pinch: :pinch:
(És az egész csata alatt csak én egy szál magam mentem foglalni és támadni a csapat többi része végig a szélén volt és természet a chat az teljesen hasztalan volt írhattam oda bármit is. :angry: )

A végeredményről nincs képem mert mire visszaléptem a képmetszés után ledobott a szerver már. (újraindítás) És nem lepődnék meg, ha csak egy hajót vesztett az ellen itt is a végén! :blink:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #9109 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdés
Kedves geotigris9!

Engedd meg, hogy feltegyek egy kérdést!
Te a játékba való regisztrálást követően, töltöttél e ki valamilyen tesztet, vagy vettél e részt bárminemű felmérésben, amely arra irányult volna, hogy felmérje, mennyire vagy "retardált" miközben ezzel a játékkal játszol?
Amennyiben nem, miért gondolod, hogy mások megtették?

Ennek hiányában, mégis hogyan lehetne SZÁNDÉKOSAN, hasonlóan "retardált" játékosokat rakni egy csapatba csak azért, hogy "téged" szívassanak?

Ha megengedsz egy tanácsot, nem másokban kellene keresni a hibát, hanem elsősorban a saját gondolkodás módodat felülvizsgálni. (Hidd el lehetne min javítani... ;) )
Attól mert néha van egy-két jó köröd, még nem jelenti, hogy mindig mindent jól csinálsz.

Nem bántani akarlak csak szeretném felnyitni a szemed, mert kicsit szörnyű, hogy egy látszólag értelmes ember, képtelen észrevenni a saját hibáit, helyette viszont ostoba összeesküvés elméleteket gyárt arra, hogy egy egész cég, különböző eszközökkel (retardáltak egy csapatban, szándékos AFK-k, stb. stb.) azért dolgozik, hogy vele kicsesszenek, vagy hova tovább, ezzel bírják rá, hogy pénzt költsön a játékra. :sick:

Szóval ne panaszkodj, és ne másokat hibáztass! Légy okos, gondolkozz és alkalmazkodj!

További jó játékot neked! ;)
(És kevesebb panaszkodást nekünk... :P )
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9125 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

zstorok75 írta: Kedves geotigris9!

Engedd meg, hogy feltegyek egy kérdést!
Te a játékba való regisztrálást követően, töltöttél e ki valamilyen tesztet, vagy vettél e részt bárminemű felmérésben, amely arra irányult volna, hogy felmérje, mennyire vagy "retardált" miközben ezzel a játékkal játszol?
Amennyiben nem, miért gondolod, hogy mások megtették?

Ennek hiányában, mégis hogyan lehetne SZÁNDÉKOSAN, hasonlóan "retardált" játékosokat rakni egy csapatba csak azért, hogy "téged" szívassanak?

Ha megengedsz egy tanácsot, nem másokban kellene keresni a hibát, hanem elsősorban a saját gondolkodás módodat felülvizsgálni. (Hidd el lehetne min javítani... ;) )
Attól mert néha van egy-két jó köröd, még nem jelenti, hogy mindig mindent jól csinálsz.

Nem bántani akarlak csak szeretném felnyitni a szemed, mert kicsit szörnyű, hogy egy látszólag értelmes ember, képtelen észrevenni a saját hibáit, helyette viszont ostoba összeesküvés elméleteket gyárt arra, hogy egy egész cég, különböző eszközökkel (retardáltak egy csapatban, szándékos AFK-k, stb. stb.) azért dolgozik, hogy vele kicsesszenek, vagy hova tovább, ezzel bírják rá, hogy pénzt költsön a játékra. :sick:

Szóval ne panaszkodj, és ne másokat hibáztass! Légy okos, gondolkozz és alkalmazkodj!

További jó játékot neked! ;)
(És kevesebb panaszkodást nekünk... :P )



Nyilván nem vagyok tökéletes én is hibázok, de hidd el nem egy - egy kiragadott csata eredmény ez. Igenis a legtöbb esetben az élen vagyok a végén az esetek túlnyomó többségében főleg, ha nem a tier alján kezdek és ezt nem merő nagyképűségből írom neked! Ha játszottunk volna már párszor szakaszban akkor annyira ismernél, hogy ezt tudhatnád! - Az más kérdés, ha még szakaszban vagyunk is és rossz a csapat és teljesen megfeszülünk is a csatát nem tudjuk lehozni. :ohmy: (Természetesen nem ranked csatára értendő!)

Sajnos, hogy van- e olyan algoritmus a játékban ami a fent említett hozzászólásomban írva vagyon azt én és te sem tudod egyértelműen cáfolni és igazolni sem. - Szóval ez csak hipotézis szintjén marad. Mert, ha hasonlót tényleg berak a WG a játékba, hogy a ramdom nem teljesen mindig ramdom azt soha nem fogja elismerni.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9137 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Na, Furutakával nyertem 6 rangsoroltat egyhuzamban. Gyorsan abba is hagytam. B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9148 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Így nem nagyon haladok a rankedben:








Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.327 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.