Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9149 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
folytatás:



Még egy :





És egyetlen egy darab ilyen is volt: (Persze előtte meg utána sem volt hasonló.)

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9228 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az elsöt nyertem ez a második







copy.com/mQRfNO8KdEcbcdvt enyi elég is volt
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9232 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés

Justice írta: Na, Furutakával nyertem 6 rangsoroltat egyhuzamban. Gyorsan abba is hagytam. B)

:)
Egy hét szünet után ma újra nekifogtam és 11 győztes csatáig jutottam egyhuzamban :P így 10 szintről eljutottam a 7ig, de utána nem ment, egy győztes csata kellett volna a 6-hoz de nem ment, oda-vissza ugráltam végül abbahagytam mivel majdnem visszaestem a 8-ra...
Az elején úgy lőttem a citadellákat hogy csak néztem :lol:



(szegény pensacola két percig volt játékban, fullról lekaptam az elején)





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9233 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez nekem is hasonló volt, jó lenne, ha feltárná az igazat a wg erről, nekem rank 5-ig volt legalább 80%-os winratem, aminek örültem és egyszere volt fura érzésem is. Mondjuk az előző szezonban is hasonló volt rank 10-ig.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9234 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Rang 10 alatt "nobok az élen" a csapatban. Elkezdődött a csata örültem a jobbik oldal viszonylag, mert könnyen foglalható az A sec tor a sectorban lévő kis sziget fedezékében. De hiába mentem foglalni ahogyan kell az egész csapat akkora noob volt mint a pécsi magas ház. Hiába derítettem az A sec tornál ellenséges hajókat vajmi kevés támogatást kaptam. Az ellen így sikeresen tudta blokkolni a foglalásomat az A sectornál. De a lényeg az, hogy hiába mutattam írtam nekik mit kellene csinálni merre kellene menni az egész retardált bagázs a helyett, hogy segítettek volna megtisztítani az a sec tort és orientálódtak volna a B sector felé az összes el ment teljesen E 2 irányába így végül semmit nem tudtam kezdeni elindultam végül a B sector felé közben B - A szektort sikeresen befoglalták az ellen és közrefogtak Tirpitzen az élen és itt vége is lett a csatának.

A Cheat felületen érződik is hangyányira visszafogott reflektálásom a csapat "szuper" teljesítménye iránt! Ah hogyan a csapat elindult a bal szélének a térképen tudtam ennyi volt -1 csillag a vereség esélye 100% -os!
:dry: (Érdemes vetni egy pillantást a minimapra mindent elmond az is a csatáról!)

Mi a szent sz@rt keresnek ekkora NOOOOOBOK 10 színt alatt ????? :pinch: :pinch: :pinch:






szerkesztve: Az más kérdés, hogy ha szinteket nézzük akkor is túlerőben voltak a hajókról nem is beszélve, de ez nem indokolná a csapat ilyen szintű negatív teljesítményét!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9238 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Benign_Wolf33 írta: Ez nekem is hasonló volt, jó lenne, ha feltárná az igazat a wg erről, nekem rank 5-ig volt legalább 80%-os winratem, aminek örültem és egyszere volt fura érzésem is. Mondjuk az előző szezonban is hasonló volt rank 10-ig.



ezek szerint rank5-ig vastagon fölé voltál sulyozva, utána meg visszakorrigált a dolog.

nem vagy 80%-s játékos, én se :D és nagyjából senki se.
Wotban a top elit unicum krém játékosok tudnak 66%+ körüli win ratet, jellemzően 2-3 fős platoonban, így ha ott 15 játékosból 3 "igazoltan" a világbajnok kategória játékosa, az már elég 1000 meccsből 660-700-ra.
ha te nagyon nagyon jó játékos vagy, akkor lehet 58% win rated, de a 80, az random.
és szerintem a randomot ne 10-15 meccsenként nézegesd, mert teljesen értelmetlen, nézd vissza 1000 meccs után az átlagot, és ha ott jön ki a "szivat a WG" dolog, akkor lehet reklamálni...

geotigris, neked detto :)

ui, tegnap betorpedoztak a Tirpitzemet, uvoltoztem a sraccal, mert hulye volt, segiteni akart, beletorpedozott 8 km-rol a kodbe, azt se tudtam hogy ott van a rombolojaval, 2 cirkalo gyujtott 2 iranybol, az egyiket kilotem, kozben az o rombolojuk kuldte az aldast, kikerultem, ot is elkaptam, 30k hp-m volt, az egyetlen megmaradt Pensacolanak 10k, majdnem betoltottem, mikor oldalrol derekszogben megjott 4 sajat torpedo...
ha nem lonek ki, siman lehozom az egesz meccset.
o azon hörgött, hogy francer nem figyelek, francer megyek be a kodbe, meg chaten is ramirt igy hogy vigyazzak, de ha 3-n lonek 3 iranybol kinek van ideje azzal foglalkozni, hogy a hatam mogul 30 masodperccel ezelott ki hova mit eresztett el ?
szal utana megbeszeltuk, hogy sima pech volt, de kellett egy komoly bocsanatkeres tole, hogy kicsit tisztuljon a szemem elol a lila kod :dry:

ez van. ez nem wg osszeeskuves, ez van. neha...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.