Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #36131 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés
Van 2 vereségem, de csillagot még nem vesztettem Schorssal. 1 kell 12-höz. :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36132 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
azért ritkán van egy-két kellemes csata, amikor szerencsém is van.
dmg-re nem sok, de 4 kill azért jól jön a ranked-nél.
(ebből 2 másodlagos :) )

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36136 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés
Nah tegnap meglett rank 5 és még 2 csillag :) Zsinórban nyertem, rank 7 két csillagról kb bukta nélkül mentem 5 ig. Ott még 2 csillag zsinórban, és aztán megállj. Két bukta, szerencsére top voltam, és nem veszítettem. Viszont itt már tényleg nagyon taktikus a game, élvezet menni minden körben. Tudnak is a játékosok, nem basztatják egymást :) Végre
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36137 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Engem nem visz rá a lélek, hogy 2-3 meccsnél többet menjek egy nap, így egyelőre 13-ig jutottam el. Shiratsuyu és Colorado párossal. A vicces az, hogy én inkább a rombolókat szeretem, de a Shira-val csak 47%-os a winrátám (igaz túl sok csillagot nem bukok vele), a Coloval viszont 67%, így mostanában inkább azzal megyek.
Túl sok időm amúgy sincsen játszani, így annyira azért nem görcsölök, hogy meglegyen a Rank1, de ha már 10-ig eljutok, akkor nem panaszkodok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36139 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

Myrsky írta: Engem nem visz rá a lélek, hogy 2-3 meccsnél többet menjek egy nap, így egyelőre 13-ig jutottam el. Shiratsuyu és Colorado párossal. A vicces az, hogy én inkább a rombolókat szeretem, de a Shira-val csak 47%-os a winrátám (igaz túl sok csillagot nem bukok vele), a Coloval viszont 67%, így mostanában inkább azzal megyek.
Túl sok időm amúgy sincsen játszani, így annyira azért nem görcsölök, hogy meglegyen a Rank1, de ha már 10-ig eljutok, akkor nem panaszkodok :)


érdekes, hogy egyre több Colorado-t látok. eddig inkább Scharnhorst, Nagato, Gneisenau volt a favorit BB-nél, de egyre több meccsen van Colo. találtatok rajta valamilyen trükköt? :) mert akkor én is előszedem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36142 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés

BigaC írta: érdekes, hogy egyre több Colorado-t látok. eddig inkább Scharnhorst, Nagato, Gneisenau volt a favorit BB-nél, de egyre több meccsen van Colo. találtatok rajta valamilyen trükköt? :) mert akkor én is előszedem...


Passz, nekem összesen 3 Tier7-es hajóm van a Shira, a Colo és a Yorck, így mással nagyon nem tudok menni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.356 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.