Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #36152 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Kérdés
A WG válasza a szuperliga problémáira:


Ahoy Imre777,

The change in the prices was done as the mission was exploited and many player simply entered a battle, leaved it again without playing it to farm containers in a short amount of time.

This was not our intention and the original reward will not be restored therefore.

As for the wait time. Ranked Battles have no time limit for the match maker and the system only starts when enough player are available for a game. This is especially difficult for Rank 1 games.

Technically there is nothing wrong with the system. From the game design point of view there is as a waiting time you experienced is simply too high. Unfortunately there is nothing we can do for this season to fix this problem but there are already plans to improve this part of the Ranked Battles function and we hope to have such in place for the next season of Ranked Battles.

As for the compensation you have asked, unfortunately we can not offer you such compensation for missions you have not completed. If you like to win the containers, you need to play the Ranked Battles and finish the mission in the current state. Now one option to have this working is to try to organize a Rank 1 game by calling for player who have reached this rank already through the Forum or the in game chats.

Best regards,

Martin Ahnen
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36155 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Szóval ha szerintük van baj, elrontják, viszont ha szerintünk, akkor "majd jövöre"...

Na én ezért nem veszek semmi prémiumot... A karácsonyi egy konténer is csak azért, mert minden forrás azt nyomja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36157 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés
igazából értem a WG problémáját is, ugyanakkor az a röhejes, hogy nem készültek fel rá rendesen...

eleve ilyen hulyeseget, hogy rank5, miért nem rank 8 ? azért nem rank 8, mert aki megszerzi a rank1-t, annak biztosan van több nyolcas prem hajoja, most a maxos kapitány miatt rá kellene beszélni, hogy vegyen valamennyi ötöst is...

nincs más értelmes érv rá. erre ugy reagáltak a játékosok, hogy beléptek kiléptek...
ezek meg pánikba estek...

lehetne orvosolni azzal, hogy nyolcas hajóval lehet játszani, azzal amugyis játszik az ember, illetve mindenki kap csomagot, mondjuk 1000 xp-n fellul. és akkor normális csatánál, kapna a nyertes csapatból mindenki, meg a bukottak kozul a legjobbak... egyből lenne érdeklődő...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36158 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
a végén a ranked alatt szeretem meg a Gneisenau-t :)




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36161 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

BigaC írta: a végén a ranked alatt szeretem meg a Gneisenau-t :)


én most adtam el a francba, kár kinlódni, erre vagyok hitelesítve, kellett még 10k xp, a kapitánynak mondjuk most lett meg a másodlagosok irányítása...

ja, és megérezte hogy megy a bontóba, ezt adta utolsó ranked meccseken :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #36217 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés
Na most lett elegem a játékból. 2 napja szopok, 5 ről már 7 -es vagyok. Ma zsinórban 6 loose. Hova és kinek kell email-t írni, hogy lebasszam rng és MM miatt? :) Ja és amúgy érik uninstall, pont lejár prémium, soha többet pénzt ide... Azért gondoltam megírom nekik..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.