Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 10 hónapja #40810 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés

Nik0nosz írta: Ha első vagy vereségnél szépen lépegethetsz föl.



But life is so unfair! :(
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40811 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

VoiceOfTheVoiceless írta:

Nik0nosz írta: Ha első vagy vereségnél szépen lépegethetsz föl.



But life is so unfair! :(


ismerős, de azért 5 vereségből 2-3-ban top 1 vagyok. a többiben meg 2. vagy 3.(igaz ez sokat nem számít..). Győzelemnél meg mindegy hányadik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40812 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Igen, csak amikor a csapattársad annyira szerencsés, hogy detonál egy full hp-s cleveland-et, utána meg letorpedóz egy bayernt fél életről, majd mivel idiótaként egyedül rusholt és meghalt, de mivel van két killje ő kapja a legtöbb xp-t kőkemény 1-el többet mint én. Én persze 2 zónát foglaltam, smokeoltam a csapatot, kinyírtam egy dd-t full hp-ról, a C testes farragut-ommal riogattam az ellenséges gépeket a csapat körül, hogy nehogy könnyű dolga legyen neki, és egy "fogalmatlan" játékos egy meccs eleji malac lövéssel megszerzi az első helyet... Tudod, mikor a játékos mozgásából már látod, hogy egy paradicsom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40813 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

VoiceOfTheVoiceless írta: Igen, csak amikor a csapattársad annyira szerencsés, hogy detonál egy full hp-s cleveland-et, utána meg letorpedóz egy bayernt fél életről, majd mivel idiótaként egyedül rusholt és meghalt, de mivel van két killje ő kapja a legtöbb xp-t kőkemény 1-el többet mint én. Én persze 2 zónát foglaltam, smokeoltam a csapatot, kinyírtam egy dd-t full hp-ról, a C testes farragut-ommal riogattam az ellenséges gépeket a csapat körül, hogy nehogy könnyű dolga legyen neki, és egy "fogalmatlan" játékos egy meccs eleji malac lövéssel megszerzi az első helyet... Tudod, mikor a játékos mozgásából már látod, hogy egy paradicsom.


Ilyen 50-ből 1 van

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40814 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Jó a Ryujo vadász setuppal, de amikor az ellen jön be vele, mindig kiderül számomra, hogy mások is tudnak, sőt jobban tudnak vele játszani... egy kill akadt azért, meg egy rakás lelőtt gép, de mire elfogytak az ellen gépei, a csapatunk is elfogyott.

Úgyhogy Seahawk és Csiga Kapitány Urak tanácsára elővettem a New Mexicót, de csak azután, persze, miután megfuttattam a Fusót. Jó hajó továbbra is, a sebzése is nagy, de hát célpontnak is az... Ilyenkor mindig eszembe jut a Churchillnek tulajdonított bon-mot: „Nem igaz, hogy az amerikaiak képtelenek bölcs, értelmes és átgondolt döntést hozni! Igenis képesek rá – miután minden más lehetőséget kipróbáltak!”

Szóval elővettem én is a maine-i Öreg Hölgyet, s nem bántam meg. Olyan igazi rafiaszatyros Matildka néni... lassan baktat csak haza a piacról, de ha jönnek szórakozni a suhancok, bármelyiket keményen pofán tudja csapni a csíkos szatyrával... van abban kérem krumpli, fagyasztott farhát... ja, ez © Sergeant Potrien... bocsánat! :sick:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40816 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
En is elertem ma delelott Rank 10 2*-ot a Fubuki-Shinonome parossal, de mar kezdtem oromjateknak felfogni az egeszet, mivel tul gyanus lett ez a gyozelemi szeria... Rettegek a WG revansaert, ezekert a boldog orakert. :woohoo: Ugyhogy jott is gyors ket vereseg es kiszalltam R10 0*-nal. Meglatjuk mit hoz a folytatas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.