Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 10 hónapja #40818 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Eddig nem mentem vesztes ranked meccset. Cserébe nem bírom leszorzózni a frigyest.. Komolyan, nem értem azt a hajót. Vicc, amiket produkál. De ennek ellenére nem megyek ma több rankedet szerintem, félek, hogy nem merül ki ennyiben a wg bosszúja az eddigi jó csatákért :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40829 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
R11-en 6 perc után egyedül maradtam 30k hp val és 2 javítóval full hp-s Fuso, Bayern, és Nünberg ellen 1 befoglalt bázissal, Nüniben 1200hp-t hagytam, mert elmenekült sziget mögé, Fuso csobbant, a Bayern meg 6k hp-val elbújt szintén sziget mögé... és nyernek 30 ponttal... pedig nekem volt még 15k hp-m, hát nem volt egy szerencsés kör. Mikor egyedül maradtam égett a chat hogy még egy noob mexi és kész, a végén már ment a respectelés... kár hogy nem ez egyik csapat full haláláig tart egy meccs. De a csillagom azért megmaradt...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Samy_Hun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mydgard, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40832 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem értem ezeket a Warspiteokat hogy vannak megcsinálva. Randomba egy raklap szar volt az összes mikor bejöttek vele itt meg rankeden Isten. Ma az összes meccsen szembe jöttek velem és bármilyen szögből képes belőni a New Mexet én meg bármilyen szögből pattanok róla elég vicces.
Vagy 10 meccs után ugyan ott vagyok ahol elkezdtem R10 0 csillag. kva jó MM kva jó RNGvel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40833 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Blog in pic, 13*-ról

+ 1 potenciális vesztés, és így 10 kereken.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40835 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

SeahawkHUN írta: Nem értem ezeket a Warspiteokat hogy vannak megcsinálva. Randomba egy raklap szar volt az összes mikor bejöttek vele itt meg rankeden Isten. Ma az összes meccsen szembe jöttek velem és bármilyen szögből képes belőni a New Mexet én meg bármilyen szögből pattanok róla elég vicces.


Én ma Fusóval rendesen kitömtem őket az egyik meccsen (2 volt mindkét oldalon). Elég hamar merültek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40840 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés
Várakozási idő.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Kzoli, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.