ARPEGGIO küldetések

Több
7 éve 5 hónapja #29241 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Grievous írta: Valaki megcsinálta anno a 16 pontos Hiei küldit? :D

Én örültem, hogy a sima meglett.
Huh, most kihagytam pár napot, ilt kantai collectionban is event van, kb addig mint ez, szóval good... (5 pálya van, a másodikkal szenvedek, mert kellett valami onnan, de csak ma lett meg, 2 napja tart csak, szóval nem vészes, csak a wowsban meg kill kéne :D )


Meg, azóta már 17 pontos és az ül a Takaróban :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #29305 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Lehet hogy csak benéztem, de úgy tűnik, mintha két lépésben adtak volna ágyat a barakkba:
láttam egy pop-up-ot egyszeri bejelentkezésnél 5-7 darabról, mikor volt alapból 5-7 hely, a helyek kiadásának híre után, de most 11/21-en áll a mutató :woohoo: !

(ezért nem értem, hogy ki vesz port slotot, meg barakk helyet tizessével "mert akciós.."
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29346 Írta: Tavaszi89
Tavaszi89 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

ledgeri írta: Lehet hogy csak benéztem, de úgy tűnik, mintha két lépésben adtak volna ágyat a barakkba:
láttam egy pop-up-ot egyszeri bejelentkezésnél 5-7 darabról, mikor volt alapból 5-7 hely, a helyek kiadásának híre után, de most 11/21-en áll a mutató :woohoo: !

(ezért nem értem, hogy ki vesz port slotot, meg barakk helyet tizessével "mert akciós.."


Pedig küldtek róla emailt is a múlt héten. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29352 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Arról, hogy két hullám volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #29464 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
meglett nekem is a Takao, már csak a Nachi van vissza, bár szovjet hajót alig látok... nehéz szülés volt.
mentem egyet a Chapayevvel, pár perc múlva merültem is, most már sejtem miért :)


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29466 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Bár én ajánlom a chapayevvel, és taskentel menést, mert ha orosszal lépek be több öröszt látok -gondolom a MM figyelembeveszi....

Az megint más kérdés hogy találkozom-e vele a csatában... 3x volt már, hogy 500-vagy 30 HP-ra sebeztem le azt, miközben mindenki óket lőtte, de nem panaszkodom, a héten egy nap lőttem kettőt, majd +2-őt más napokon, így már csak 1 kill kell a Nirvana-hoz (meg az év végi búcsúpakkhoz (zászló, meg talán achivement), és egy hónap van még rá....
Érdekes: amennyi idő alatt összegyült az utolsó 4, addig 60-70 torpedó találatom volt a másik küldiben... Már azt hittem, hogy a topros küldi hamarabb lesz meg, ami még állhat... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.