ARPEGGIO küldetések

Több
7 éve 5 hónapja #29554 Írta: pkrusi
pkrusi válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

Dralag írta: Igen Jan. 1. a határidő
ezért nem töröm össze magam én se, hogy siessek velük



zsír köszi, akkor rohamtempóban kell haladnom... két hónap játék kiesett míg wotoztam :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #29573 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
bakker, meg lett a fubuki, és szó szerint tolta a torpedó találatokat. 2 találat hiányzik, mondom gyorsan megyek egy kört.

Kb, a foglalástól számított 30 másodpercig éltem, a birkanyáj azt mondta fedeznek, el is bújtak egy sziget mögött nagy igyekezetükben, rám jött egy radaros cirkáló, 2 romboló, meg a cv az összes gépével. A majmok meg leugattak ne rinyáljak, ők ott voltak. ... mindegy, holnap meg lesz az utolsó arp küldi is, kíváncsi vagyok, lesz-e valamikor ARP Yamato :love: mert elvileg pedzegették a dolgot.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29579 Írta: Tavaszi89
Tavaszi89 válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések

GaiusHun írta: bakker, meg lett a fubuki, és szó szerint tolta a torpedó találatokat. 2 találat hiányzik, mondom gyorsan megyek egy kört.

Kb, a foglalástól számított 30 másodpercig éltem, a birkanyáj azt mondta fedeznek, el is bújtak egy sziget mögött nagy igyekezetükben, rám jött egy radaros cirkáló, 2 romboló, meg a cv az összes gépével. A majmok meg leugattak ne rinyáljak, ők ott voltak. ... mindegy, holnap meg lesz az utolsó arp küldi is, kíváncsi vagyok, lesz-e valamikor ARP Yamato :love: mert elvileg pedzegették a dolgot.


Ha lesz is valaha, annak brutális követelményei lesznek. Valami ilyesmit képzelnék el neki:
- 100 győzelem T10-ben
- Semmisíts meg minden nemzetből 50 hajót
- nem lehetsz divizióban. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29586 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Arp Musasshi se csúnya, azért :love: (azzal használom a simát, valahogy nekem jobban tetszik a szürkés/kékes árnyalat, mint a fehér alapos)

Kb ilyen lenne, így is felhúzza az embert, ha célirányosan akar vadászni nemzetet XD
Kiegészítésnek: se rankingban, se CW-n, és minden 2. kill számít csak adó miatt :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29640 Írta: roque
roque válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Most szereztem meg az egyik hajót a combat mission-ból,de egyszerűen eltűnt a kikötőmből.Miután megszereztem ott volt,de nem tudtam kiválasztani,gondoltam újraindítom a játékot és ó lesz,erre eltűnt...

Tudja valaki,h mi lehet a gond?


Köszönöm előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29643 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: ARP-s küldetések
Válts kikötőt ! (Yokosuka)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.246 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.