Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 4 hónapja #31803 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Kérdés
Taktikai Fogas kérdés:

Hívott már meg valaki barátot a játékba?

Csak azért, mert elméletileg járna némi jutalom a meghívónak és a meghívottnak is. Meghívtam barátomat, a játék által adott linken reggelt is, tolja is már vagy 2 hete, de a linknél írt jutalmakat sem ő, sem én nem kaptuk meg (neki járna kapásból a 2-es Diana, neme némi extra credit, meg miegymás, valamint amikor eléri a 6-so szintet bármelyik áégon és tol egy csatát, utána is kapna valamit, de ez még a jövő zenéje.
l
Írtunk tikettet a supportnak, de halgatnak, mint az a bizonyos a susnyásban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31808 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Kérdés

Ghostsaker írta: Taktikai Fogas kérdés:

Hívott már meg valaki barátot a játékba?

Csak azért, mert elméletileg járna némi jutalom a meghívónak és a meghívottnak is. Meghívtam barátomat, a játék által adott linken reggelt is, tolja is már vagy 2 hete, de a linknél írt jutalmakat sem ő, sem én nem kaptuk meg (neki járna kapásból a 2-es Diana, neme némi extra credit, meg miegymás, valamint amikor eléri a 6-so szintet bármelyik áégon és tol egy csatát, utána is kapna valamit, de ez még a jövő zenéje.
l
Írtunk tikettet a supportnak, de halgatnak, mint az a bizonyos a susnyásban...

Ha az oldalról hívtad meg,elvileg amikor eljut a 6.szintre Texast kellene kapnia(a meg hívottnak) ha jól tudom.Ha nem viszi egyszerre az összes ágat,elég gyorsan el lehet érni addig.Javasold neki az Amcsi bb-t,ha már úgyis olyan hajót kap...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ghostsaker

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31809 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés
azt tudta valaki, hogy a Gearingra lehet pakolni Defensive AA-t a gyorsító helyett ??
a németen meg állítolag sonar van...

nincs valami oldal, ahol fel vannak sorolva, pl a Kutuzovnak mekkora ködfelhője van, és hány másodpercig ?
meg az angol cirkálókra is lehet tenni radart ha jól értettem, de csak a köd helyett, stb...

wows-numbers.com/ships/ ez nagyon jó oldal, de a felszerelésekkel nem foglalkozik sajna...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31810 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Kérdés
Kérdés:Kb egyszerre tudnám megvenni a Dimitri-t és a Friedrich-et.Melyiket javasoljátok,tudom hogy teljesen más a két ág...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31812 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés

James Onedin írta: Kérdés:Kb egyszerre tudnám megvenni a Dimitri-t és a Friedrich-et.Melyiket javasoljátok,tudom hogy teljesen más a két ág...

Megvan ill megvolt és a Friedrich-et vedd meg ! ;)

vonKurz írta: nincs valami oldal, ahol fel vannak sorolva, pl a Kutuzovnak mekkora ködfelhője van, és hány másodpercig ?

ezt tudom ajánlani
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31814 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta:

James Onedin írta: Kérdés:Kb egyszerre tudnám megvenni a Dimitri-t és a Friedrich-et.Melyiket javasoljátok,tudom hogy teljesen más a két ág...

Megvan ill megvolt és a Friedrich-et vedd meg ! ;)

vonKurz írta: nincs valami oldal, ahol fel vannak sorolva, pl a Kutuzovnak mekkora ködfelhője van, és hány másodpercig ?

ezt tudom ajánlani

Köszönöm mentorom! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.350 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.