Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 4 hónapja #31816 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta: azt tudta valaki, hogy a Gearingra lehet pakolni Defensive AA-t a gyorsító helyett ?


Nekem megvan a Gearing, és igen lehet.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31817 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Kérdés

James Onedin írta:

Ghostsaker írta: Taktikai Fogas kérdés:

Hívott már meg valaki barátot a játékba?

Csak azért, mert elméletileg járna némi jutalom a meghívónak és a meghívottnak is. Meghívtam barátomat, a játék által adott linken reggelt is, tolja is már vagy 2 hete, de a linknél írt jutalmakat sem ő, sem én nem kaptuk meg (neki járna kapásból a 2-es Diana, neme némi extra credit, meg miegymás, valamint amikor eléri a 6-so szintet bármelyik áégon és tol egy csatát, utána is kapna valamit, de ez még a jövő zenéje.
l
Írtunk tikettet a supportnak, de halgatnak, mint az a bizonyos a susnyásban...


Ha az oldalról hívtad meg,elvileg amikor eljut a 6.szintre Texast kellene kapnia(a meg hívottnak) ha jól tudom.Ha nem viszi egyszerre az összes ágat,elég gyorsan el lehet érni addig.Javasold neki az Amcsi bb-t,ha már úgyis olyan hajót kap...


Igen az oldalról/játékból hívtam meg, de még a T2-es Diana-t sem kapta meg. az hogy én sem az anyagi támogatást már más tészta. Javasoltuk neki, de ő inkább a "Precíziónise Dójcses Endzsiníring-re" ment rá először és már a Bayern-t ostromolja. Azt mondta, hogy majd utána megy rá az Amcsikra... no comment, van egy felfogása...

A tény, hogy akkor jól tudtam, hogy jár neki is, meg nekem is valami.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31820 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Kérdés
Én simán a hivatalos oldalon keresztül hívtam meg egy már létező kisebb fiókomat, ami megfelelt a feltételeknek, a meghívás elfogadása után a kis fiók megkapta a Diana árát (mert a hajó már a regelésre adott ajándékból megvolt), majd miután elértem a VI-os orosz cirkálót és mentem vele egy csatát, akkor megkapta a kis fiók a Texast, a nagy pedig a bónuszokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31828 Írta: Shavius
Shavius válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdvözlet a 37.17.173.53 címmel nem tudok csatlakozni a szerverhez! A TS3 folyamatosan az írja ki hogy error. Tud valaki erre megoldást esetleg? Előre is köszönet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #31848 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés

szabi62 írta:

vonKurz írta: azt tudta valaki, hogy a Gearingra lehet pakolni Defensive AA-t a gyorsító helyett ?


Nekem megvan a Gearing, és igen lehet.

Már a Bensonra is lehet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31859 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

vcsaba1968 írta:

szabi62 írta:

vonKurz írta: azt tudta valaki, hogy a Gearingra lehet pakolni Defensive AA-t a gyorsító helyett ?


Nekem megvan a Gearing, és igen lehet.

Már a Bensonra is lehet


faxa, én kihuztam ugy a Gearingot, hogy nem szurtam ki :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.347 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.