Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 3 hónapja #35360 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv! Itt és a csatában!
Nem vagyok ász, de segítek a magam tapasztalatait leírva. Vagy segít, vagy nem.
Én cirkálóval kezdtem, mert ez volt a javaslat, mindenféle fórumon. Viszonylag gyorsak, viszonylag nagy a tűzerejük, és még páncél is van. Mindenféle ágat elkezdtem, mert minden nemzetnek más előnyei hátrányai vannak. Amelyik jobban tetszett, és jobban is ment, azzal többet játszottam, és jobban fejlődtem.
Később elkezdtem rombolózni, mert láttam, hogy gyors, eltűnik a füstben, torpedói alattomosak. Rá kellett jönnöm, hogy nekem ez nemigen megy. Nem is nagyon szoktam velük játszani. (valószínűleg a bujkálás nem megy, mert gyakran kinn maradok, mint egy csatahajóval, és hipp-hopp szétszednek!)
Utoljára kezdtem el a csatahajókat. gondoltam kipróbálom. Nagyon bejött. Most is 90 százalékban azokat tolom. Bírják a gyűrődést, nagyot üt ha talál, cserébe lassú. a nemzetek közt itt is vannak eltérések, manőverezhetőség, fegyverzet és páncél terén is.
Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, kisebb osztályú hajót én sem tartottam meg, a nagyobbak közül egy-két kedvencet.
A kapitányokat én - nem biztos, hogy ez a legjobb, de a legegyszerűbb - az új hajóba a régi kapitányt ültetem. (vagy állítom) Nyilván ennek vannak legjobb skilljei!
De vannak itt a fórumon nagyobb pengék, gondolom ők is segítenek!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35361 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Több ágat is el kell kezdeni, h rájöjj, mi is a neked legmegfelelőbb, de azért is, h megértsd a sajátosságaikat.
a japán rombolókat érdemes vinni, német csatahajó ágat, cirkálóból meg, ami tetszik... :P Párhuzamosan kell haladni a hajókkal, s elérni a 4-5ös szintet, h a missziókban is részt vehess ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003, Sics

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #35378 Írta: Sics
Sics válaszolt a következő témában: Kérdés
Profil level 6... na most már lehet upgrade-eket is installálni a hajókákra. Viszont a leszedésük mint látom dublonba kerül... ammeg nincs ... hmhm.

Amúgy ez a játék nagyobb szívás mint kezdőként a WOT volt: ott csak annyi volt hogy kilőttek a játékosok, szakadékba estem, vízbe fúltam stb.

Itt meg botok lőnek ki, torpedóznak meg ...

Kipróbáltam ezt a füstfüggöny dolgot is: az enemy bot elbújt benne és onnét lőtt szét...

Egyedüli pozitívum két dolog:

1. ha véletlenül neki találok hajtani egy előttem bújkáló szigetnek akkor nem sérül a hajókám

2. magamat (eddig, lekopogom) még nem sikerült megtorpedózni. ( a csapattársak meg vigyázzanak magukra! )


***

Most h fel tudok rakni ilyen modifikációkat: t2 cirkálókra, meg t3 Campbeltown-ra mit rakjak? Előbbiekre gondolom hogy "main armament modification", de Campeltown esetében két slot is van ... damage controll legyen a másik?


***

Megvan a level 7!

Mentem egy 1500 XP 89 000 kredit hozó csatát a tier2 Chikuma-val az "Islands" pályán... ez jólesett :D
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Sics által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35383 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Húúú, ez már összetett kérdés. Nézegesd meg a megfelelő topicokat, cirkálókról, DD, BBről...

Az a main armament-es kb mindenre való az első slottba. amugy meg 2es hajókra még nem igazán érdemes rátenni a nagy költséget, ugyis pár óra és tuljutsz rajta.
a levevés sajna aranyba kerül, tudod, WG, ismerős már gondolom... :P, vagy pedig féláron eladódik.
Én az egy millánál drágábbakat szoktam leszedni, a többit eladom, mikor a hajót is... Kell venni némi aranyat, ez már csak ilyen :lol:
Második slotba a dmg control s. a legjobb, igen, csak hát 250000be kerül, annyit nem ér ott.

Gyakorold a torpedózást, a célzást, milyen hajónak mennyivel kell eléje lőni, közeledő távolodó céloknak stb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35390 Írta: Sics
Sics válaszolt a következő témában: Kérdés
Azon tűnődök, hogy megveszem a Tenryu-t (cél a Kuma egyelőre.. ) és veszek hozzá egy normális kapitányt.

25 dublon az kb 50 Ft, nem? Ennyit még csak csak rászánhat az ember...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35392 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak nem lehet csak 25 doubloont venni, de max 5- 10 meccs-vagy kevesebb és már ott vangy skillpontban... Nem éri meg szerintem.

Egyedi kapitány a hajókhoz, más téma, egyedi megitélés.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.414 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.