Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #35432 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
A pozícionálás a kulcs, mert lassu vagy vele, viszont ha nyomva tartod az egeret, akkor hadtörténeti +18

BigaC írta: egymásra raktam a dinamikus és a Type 9 statikus célkereszteket.
úgy tűnik utóbbi felére van kalibrálva...

Érezni kell, nem olvasni... Ha nyomsz egy Shift+G-t és nem találod el a hajót, ami mozog, amerre teszi, még nem érzed...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35434 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
számolni csak akkor szoktam, ha messze lövök-egyenesben megy.
igen, érezni kéne :) ritkán jön össze.
nem való nekem ez a játék, ennyi idő alatt már éreznem kéne a dolgot...
mondjuk az ilyen online játékokat csak abbahagyni lehet, befejezni nem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35437 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
nagy bajom az utolsó mondatod... :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35439 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés
meg sem próbállok számolgatni, látom a hajót, látom, hogy mozog-e, majd helyesbítek a következő sorozatnál.

alapvetően cirkálóval tudok szép eredményeket elérni, mert ott hamar lehet ujra lőni, a Yamatot is nagyon szeretem, csak az sörétesnek elég gyenge eresztés :)

Sics írta: Gyerekek, egy csomó dolgot tudtok amit én nem ... Hadtörténet valamilyen szinten érdekel/hobbbim... de van a játékban sok sok olyan dolog, amit csak az tudhat aki játszik, játszott vele sokat.

Olvasgatok, figyelek :)

Most állt be a kikötőbe a St Luis :)


az rettenetes jószág, tényleg :)

a lőtávolságokról még érdekesség, hogy kis tierben mennek a 8-10km-s lövöldözések, de viszonylag hamar a 8-10km közelharccá válik, te is eltalállod, de ő is téged, majd minden lövéssel. tier6 mondjuk meg felette. 12-15km, kozepes lotavolsag, cirkálót nehéz eltalálni, mert forog, 15-20km, több kevésbé normál lőtávolság, japán cirkálóra kár rálőnöd távolság, csatahajók tipikus harci távja, 20km +, kempelni is kell néha :)

a brit cirkálókat meg akkor javaslom már, ha megy a romboló is. nagyon nagyot lehet vele akasztani, de csapatfüggő, és nem árt, játék közben tisztában vagy vele, milyen gyakran és mennyi torpedót tudnak beküldeni a kis ködödbe :)

ja, még egy érdekesség ami nem nagyon van leírva, sok fogyoeszkoz mashogy mukodik kulonbozo nemzeteknel, köd, sonar, radar, más hatótáv, más időtartam, van olyan cirkáló amire lehet ködöt tenni, van olyan romboló ami sonart tud, vagy éppen durva légvédelmet, sok különbség van, és lényegiek, a német fust pl 53 másodperc, az amerikai meg 130...


a hadtortenelemrol, meg talan ismered is, de
www.acelmonstrum.host22.com/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, Sics

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #35446 Írta: Sics
Sics válaszolt a következő témában: Kérdés
Valójában vannak a hadtörténelem-haditechnika történet területén vakfoltjaim... az oroszok első és második világháborús hajóiról pld szinte semmit nem tudok. Valójában leginkjább azokkal kapcsolatba vagyok képben amik harcoltak a pacific térségben, valamennyire az észak-atlanti térség történéseivel és hajóival kapcsolatban is ... de a ruszkik valahogy eléggé kimaradtak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #35451 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez azért lehet mert senki nem tud roluk semmitszerintem a játékban lévö orosz hajok fele -két harmada csak papiron létezett :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.337 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.