Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 1 hónapja #37093 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta:

Hellgor70 írta: HÚÚÚÚÚÚ
Nagy a kísértés!
Szerintetek megérdemlem?????? :unsure:


Megérdemlés és pénzért vehető előremenetel... Elmélkedjünk? :whistle:


miért ne ? kedvenc témám, hogy tapasztalat nélkül szabad-e magas szintű prem hajóval előreugrani.

1. mennyi meccsed van összesen ? 2700. nem sok, nem is túl kevés. pipa.

2. hány egyéb 9-10-s meccsed van, és milyen eredménnyel ? 1 db Izumo, 19 meccs, 29k átlagsebzés...
:dry:
3. kisebb tierek
1 db Colorado, 21 meccs.
137 meccs tier8 hajóval, ebből fele prem, a maradék Amagi, 68 meccs, 43%, 54k sebzés...
:huh:

összegzés. te már eldöntötted, hogy megvedd, vagy sem.
35 xp/arany akció viszonylag rendszeresen van, olyan 3-4 havonta, nyugodtan vedd meg ha van miből, csak arra kérlek ne próbáld ki még egy fél évig legalább, mert hátna te leszel a top tier, és neked kell(ene) lehozni a meccset.

Atago sokkal jobb hajó, csinálj vele 150 meccset, meg Kutuzovval, aztán tudni fogod, hogy kell-e vagy sem.

más kérdés, hogy megéri-e. egyértelműen nem. nagyságrendekkel jobb hajó az Iowanal, mert mostanában megint 3-6 DD van oldalanként, és itt egy radar életet menthet. ment is, nem kevés alkalommal.

hogy ilyen szituációban van-e annyi pénz, amiért hobbiból olyan hajóval hajózzak, amelyiknek a másodlagos lövegei nem tudnak minimum 10km-t, háát, van. de nem kevés.

fizetnék-e érte ? egy fillért sem, tényleg...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37094 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Kérdés

Hellgor70 írta: HÚÚÚÚÚÚ
Nagy a kísértés!
Szerintetek megérdemlem?????? :unsure:







Egyszer élünk :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37097 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
ha csak azért veszed, mert ezzel úgy gondolod, kevesebbszer mész a dühöngőbe/majd kivételez veled a WG, akkor ne tedd :)
én akkor venném esetleg meg a helyedben, ha meglenne az Iowa és tetszene a vele való játék.
mert akkor hasonlóan játszva, jó sok kreditet tudnál vele keresni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37100 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Na most elbizonytalanodtam ... :)
A cél nekem is a Missouri és csatákból megvan 500k free xp, vettem aranyat hogy a mostani akciót kihasználva letudjam a maradék free xp-t.
Nincs kedvem tovább grindelni a xp-t de a előző hozzászólásokat olvasva nem tudom hogy meg merjem e lépni a xp/arany váltást. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #37103 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszönöm Mindenkinek!
Sokat segítettetek.
H70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37105 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Na most elbizonytalanodtam ... :)
A cél nekem is a Missouri és csatákból megvan 500k free xp, vettem aranyat hogy a mostani akciót kihasználva letudjam a maradék free xp-t.
Nincs kedvem tovább grindelni a xp-t de a előző hozzászólásokat olvasva nem tudom hogy meg merjem e lépni a xp/arany váltást. :cheer:

pedig neked már nincsenek gondjaid magasabb tiirben (sem) :P
Én 300e freenél állok, kellene egy hónap prém h megérje feltenni a zászlókat, álcákat...

Hellgor, azt mondanám, h most MÉG ne vedd meg. Menj még pár százat BBkkel, plána magasabb tierben, h szokd. Jövő hónapban is lesz ilyen freexps vásár (ez nem kutyavásár budán, ez a wg :lol: )

VonKurz, a Iowának is max 8,6-osok a másodlagosai, nem? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.395 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.