Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 1 hónapja #37106 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az a gond, hogy ha nincsen elég tapasztalatod t8-ban, t9-ben sem jönnek a sikerek. Anno azt tűztem ki elsődleges célul, hogy meglegyen az Iowám, mert történelmi hajó, kellett... sokakkal ellentétben t7-ben a Coloradót is megkedveltem hamar, a North Carolina megizzasztott sokszor - máig szívesebben megyek Amagival vagy Észak Úrnőjével, akármennyire nagy is az NC lőtávja -, amikor viszont kihajózhattam végre az Iowával, volt nagy pofára esés. Addigra összelőttem már annyi free XP-t, hogy fölszereltem egyből fullra, gondoltam, hogy no végre, itt majd rendet teszek... oszt föltörölték velem párszor a fedélzetet... egyszerűen nem volt még elég tapasztalatom, nem voltam elég érett a t9-re... félre is tettem, csak szakaszokban vettem elő, s ma is kétszer meggondolom, hogy fölhúzzam-e vele a horgonyt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37107 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Na most elbizonytalanodtam ... :)
A cél nekem is a Missouri és csatákból megvan 500k free xp, vettem aranyat hogy a mostani akciót kihasználva letudjam a maradék free xp-t.
Nincs kedvem tovább grindelni a xp-t de a előző hozzászólásokat olvasva nem tudom hogy meg merjem e lépni a xp/arany váltást. :cheer:


soxor változnak a prioritások,szerintem a ranked is tehet róla, nincsenek komoly statisztikáim, csak az érzés, de mióta vége lett a rankednak - ezzel párhuzamosan mindenki kapott 2-3 stock 7-9 tieres ruszki DD-t ugye, átlagos tizes meccsen este 8-10 romboló ugráll megint... szerintem egy hónappal ezelőtt nem volt ilyen durva a helyzet, és ha lesznek francia cirkálók, akkor az emberek talán megint többet cirkálóznak, nemtom. de most sok a DD.
Bismarckkal szoktam este menni, 2 Shima 1 Gearing+1-2 ruszki a túloldalt, minden meccsen

leopardusz írta:
VonKurz, a Iowának is max 8,6-osok a másodlagosai, nem? :P


Iowan/Missourin 10*2 127mm-s van, 6km, 792s/m
G kurfurst, 10*2 128mm, 7km, 900m/s + 4*2 150mm, 7km 875s/m

nem írják ugyan le, de a gyorsabb lőszerrel szerintem hatékonyabb a több cső, mint a kevesebb lassabb/kisebb He-vel :)

illetve nem elfelejteni, hogy a 4 pont manual másodlagos helyett lehetne rengeteg kellemes dolgot feltenni, szóval van amelyik hajónál rámegyek a másodlagosokra - ezzel csökkentve pl a légvédelmet/javítási kapacitást stb, másoknál meg ez utóbbiakra helyezem a hangsúlyt.

prem csatahajót egyébként olyant érdemes venni, amelyikbe maxos kapitányt tudsz ültetni, és nem látom rossz hajónak a Montanát. egyáltalán nem rossz hajó, de most mindenki a német vassal megy, vagy Yamatoval. ez a divat.

egyébként Shimával konkrétan azért használlom a 12km-s torpedót, mert Missourira jobb. meg Moskvara :)

szóval a radar komoly dolog,
de ha azt nézzük, hogy Missouri, a 9,5km koruli radarjával 35 másodperc
vagy a német tizes vas 122 másodpercig tarto 5,88km-s sonarja hajóra, és 4km-s sonarja torpedora...

háát, legalábbis nem egyértelmű...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37114 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
Montana nekem most 9.1km zászlóval, az Iowa is ilyesmi körül lehetett sec build-al.
Nem egy német másodlagos, de azért volt-van pár close quarter expert velük is.
Persze gondolkoztam, mi másra rakjam még, +lőtáv nem kell, AA elég erős szerintem így is, maradtak a másodlagos skill-ek/upgrade-ek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37115 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Na most elbizonytalanodtam ... :)
A cél nekem is a Missouri és csatákból megvan 500k free xp, vettem aranyat hogy a mostani akciót kihasználva letudjam a maradék free xp-t.
Nincs kedvem tovább grindelni a xp-t de a előző hozzászólásokat olvasva nem tudom hogy meg merjem e lépni a xp/arany váltást. :cheer:


Szerintem neked is jobb lehet, ha arany nélküli farmolásból lesz meg -be is csúszhat egy két XP-s super, bár a harmad ár megint más téma + az aranyok már ingame vannak...

Egyébként most el is gondolkodtam, hogy mennyire nem tudok hozzászólni a kivárós, gyűjtögetős részéhez, mivel nyertem -annak aki nem tudná...-, így a hosszú távú kivárás kimaradt. Alapbólúgy állok a játékhoz, hogy nem költök rá, edig 2 euróm van benne -egy karácsony, meg egy másik.
Ez gondolat-vonal jó kis "mi lenne ha nyernék a lottón" hasonlat... megyek is depizni egy picit... :blink:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37116 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagyon brutál az XP és a kredithozama ha jó csatát mész. Kérdés tudsz -e jelenlegi tapasztalataid alapján egy olyan hajóval jó csatákat menni amihez adnak egy sokpontos (talán 16) "ezerarcu" Pistit de a radar miatt elsőszámú célpont a -mostanában szokásos- 4-5 DD-nek. Keményebb mint az Iowa de ez sem túl megbocsájtó ha az oldaladat mutatod. A jó csata kb 120K sebzésnél kezdődik..

Ha mondjuk csak a felét váltod be XPre akkor is egy jó darabig megúszhatod a stock csónakázást és egyből kifullozhatod a hajókat. A maradék aranyat meg elszórhatod a kapitányra meg a felszerelések pakolgatására.

Viszont ha már eldöntötted, hogy kell és csak a megerősítés miatt dobtad be a kérdést akkor felejtsd el az egészet. Vedd meg és kész..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #37121 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Bocs most nézem, hogy köszöngettem de a lényeget nem írtam meg :S

Nem veszem meg, max csak ha összeszedem a free XP-t rá! Az meg odébb lesz, vagy nem is lesz :unsure:

Amúgy nagyjából én is azon a vonalon mozgok, hogy nem véletlenül vannak a szintek azt hogy nagyobb, "jobb" hajód legyen azért meg kell szenvedni, itt a kikötőmbe a példa, Kutuzov, Atago páros rég megvannak de bevallom "féltem" ,"félek" még használni Őket mert nagyon nem az a stílusú játékos vagyok aki szeret hátulról, esetleg sziget mögül lövöldözni, tekergőzni.... De azért mint a példa mutatja (örömködő) néha sikerül. ;) Vagy a Scharnhorst, megvettem (kaptam) aztán el is adtam mert baromira nem állt kézre. Most a tanácsok hatására, inkább nagy lelkesedéssel és türelemmel fordulok kis flottám VIII-IX hajóihoz a tapasztalat megszerzésért...

Tehát nem lesz Missouri.
De maximális köszönet Mindenkinek a hozzámállásért!

H70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.378 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.