Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 9 hónapja #41550 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

Trucker39 írta: Hátha ez segít a használatában:

....


köszi, ez nekem is új volt hogy a Target Acquisition modul a hidró max távolságát is növeli, akkor nem is olyan haszontalan cucc az, ha tudja az ember, mire lehet még használni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • uamadbro?
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41568 Írta: uamadbro?
uamadbro? válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok,
Rank1 utáni Superligában játszott már valaki meccset, mert mindig egyedül várakozok, viszont 20-tól ~50 főig terjed a potenciális várakozók létszáma. Jelenleg is 38... lehet sokan nem is tudnak róla?! (tier8)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja uamadbro? által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41579 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Kérdés
A plusz kapitány xp-t tudom, hogy micsoda, csak ha jól tudom, akkor a kapitány xp-je a kapott összes xp-ből számolódik ugye? Tehát ha extra kapitányi xp-ét nem kapok semmi után, de van olyan zászlóm, ami +50% xp-t ad, akkor a kapitány is annyival többet kap nem?

Magyarán ha van a hajón +50% commander xp és +50% ship xp, akkor a kapitány xp-jének a szempontjából ez ugyanannyi, mintha +100% ship xp VAGY +100% commander xp lenne igaz? Vagy nem igaz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41582 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Háát, vagy 100 +50+50, vagy 100+50+150*50%=225

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41585 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Shogun írta: A plusz kapitány xp-t tudom, hogy micsoda, csak ha jól tudom, akkor a kapitány xp-je a kapott összes xp-ből számolódik ugye? Tehát ha extra kapitányi xp-ét nem kapok semmi után, de van olyan zászlóm, ami +50% xp-t ad, akkor a kapitány is annyival többet kap nem?

Magyarán ha van a hajón +50% commander xp és +50% ship xp, akkor a kapitány xp-jének a szempontjából ez ugyanannyi, mintha +100% ship xp VAGY +100% commander xp lenne igaz? Vagy nem igaz?


A legbiztosabb, ha csatád után amikor felraktad a dolgokat megnézed az utolsó oldalt, minden elemét kibontva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41639 Írta: pocomoto
pocomoto válaszolt a következő témában: Belépési probléma
Köszönöm, a check megoldotta letöltött a 508 Mb file-t, és lőn csoda. Rendben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.414 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.