Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 8 hónapja #41891 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem eddig egyikkel sincs bajom, mindegyiket tudom ajánlani, ami nekem megvan: Hindenburg, Montana és a legfrisebb Des Moines is tetszik.
De 9-ből eléggé élveztem az Iowát, a Yugumo-t, a Roont, a Donskoi-t és a Baltimore-t is megkedveltem a végére. Friedrichnél még nem tartok. Az Izumot nem élvezem túlzottan, de hát ez az út a Yamato-ig...
A másik X-es amit már játszanék is, ha meglenne, a Shimakaze. Torpedóból sosem elég :)
Viszont a GK-t eléggé dicsérik, szóval biztos jól jársz azzal is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41893 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
A GK most igazi pofozó gép. Én ezt ajánlanám. Igaz, lassabb játékmenet, de szerintem megéri a fáradozást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41897 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta:

ledgeri írta: Na eljött a pillanat, hogy megkérdezzem: melyik 10-est elsőre (9-est ugrom free-ből..)? Német BB-n is Brit Cruiseen gondolkodom alapból, de ha van pro tipp, akkor meghallgatom!


Előbb lehet 9-es hajóval kéne játszanod..... nem csak missourival, bár te tudod....
Nem értem miért ugranád át a kilenceseket. Magyarázd el kérlek


Meg van rá a keret + nem akarok még egy magasabb tierő hajót, ami felett van még + ha már ki van fejlesztve, akkor bármikor elő/megvehető a t9-es, bár minek... + nem csak a missourival látom a t10-eket, így már tudom, hogyan megy egy high tier csata + amikor t8-cal t10-es csatában top-top3 XP-s vagyok akkor nem tudom hova kell még fejlődnöm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41899 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Meg van rá a keret + nem akarok még egy magasabb tierő hajót, ami felett van még + ha már ki van fejlesztve, akkor bármikor elő/megvehető a t9-es, bár minek... + nem csak a missourival látom a t10-eket, így már tudom, hogyan megy egy high tier csata + amikor t8-cal t10-es csatában top-top3 XP-s vagyok akkor nem tudom hova kell még fejlődnöm...


Láttam hogy van rá keret tegnap sikerült elkapnom 2 meccsedet twitch-en..
Tudom hogy van más 9-es hajód, néztem, hogy mit értél el a meccseken.
Rendben van, hogy feldob nyolcassal tier 10-be az egy dolog. Viszont szerintem (aztán mindenki maga dönti el) kihagyni egy 9-es hajót elég nagy hiba még ha van rá keret akkor is.
Amúgy miért csak most, 5k csata után döntöttél úgy. hogy veszel 10-es hajót? :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41900 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Ráuntam, hogy inkább vagyok alul, mint felül+ mostmár Credit nem számít, hogy a "pénzt viszi" visszatartson.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41901 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
"Credit nem számít, hogy a "pénzt viszi" visszatartson."
Még egy kérdés: láttam hogy nem használsz "prémium" kiegészítőket a csatákban. Ez miért van? Ha nekem lenne 100+ millám mindent felraknék ami létezik. Én nem csesznék ki saját magammal.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.401 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.