Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 8 hónapja #42053 Írta: mandarc
mandarc válaszolt a következő témában: Kérdés
Ok. Köszönöm. Kíváncsi leszek rá, hogy milyen lesz. Bár amúgy a Budyomny sem volt valami acélos, azzal is vigyázni kellett, bár igaz, hogy nem annyira mint a Nürnberggel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42061 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés

mandarc írta: Ok. Köszönöm. Kíváncsi leszek rá, hogy milyen lesz. Bár amúgy a Budyomny sem volt valami acélos, azzal is vigyázni kellett, bár igaz, hogy nem annyira mint a Nürnberggel.


Kedv csinálónak. Azt hiszem második csatám vele, mióta megvettem. Szerintem neked is tetszeni fog. Valóban vigyázni kell vele, mert "első számú közellenség". Első csatában olyan gyorsan kilőttek, hogy még körül sem nagyon tudtam nézni.

Ebben a csatában már sokkal óvatosabb voltam.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: mandarc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42062 Írta: mandarc
mandarc válaszolt a következő témában: Kérdés
Köszönöm, tényleg megjött hozzá a kedvem! :) Még kb 200 ezer credit kell és meg is van.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja mandarc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42063 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem 70 millám van, de szerintem megvárok rá egy akciót, hamarosan úgy is itt a gamescom, hátha adnak akciót rá :D

Egyik ismerősöm is mostanában vette, mondta, hogy kellemes vele játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42064 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv! Elég régen csapattam WoWS-t, tegnap megint nekiálltam egy kicsit. Feltűnt nekem egy Collectibles fül, amiben a Dunkirk-i balhéval kapcsolatos járműveket lehet gyűjteni, ez eddig oké. Nekem van ilyen fül a profilon belül. Node a szakasztársaimnak miért nincs? Ők nem tegnap kezdték újra és nekik mégsincs. Hogy kell ezt aktiválni?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Kisokka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42065 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés

Kisokka írta: Üdv! Elég régen csapattam WoWS-t, tegnap megint nekiálltam egy kicsit. Feltűnt nekem egy Collectibles fül, amiben a Dunkirk-i balhéval kapcsolatos járműveket lehet gyűjteni, ez eddig oké. Nekem van ilyen fül a profilon belül. Node a szakasztársaimnak miért nincs? Ők nem tegnap kezdték újra és nekik mégsincs. Hogy kell ezt aktiválni?


Kb egy hónap kihagyás után én is újrakezdtem, de én sem látom, csak a Bismarcké van ott. A megoldásra én is kíváncsi lennék.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.367 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.