Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 8 hónapja #42754 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

BAGETT írta: De mi ez az "50% Credit discount on ship modernisations"?


Azok a fejlesztések, amik 50%-an akciósak.(célzás, másodlagosok, álcázás...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BAGETT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42759 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Hogy van ez a csapatsebzes dolog mos? Par hete kezdtem ujra kozel egy eves kihagyas utan.
Megtorpedozott csapattars direkt, de a meccs vegen nem mutatja hogy sebzett belem (pedig hatalmasat csattantak a torpedoi) meg kompenzaciot sem ir.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42769 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
Na ez engem is érdekelne. Pár napja voltam csatában az Okhotnik-kal. Figyelem az ellenfelet a füstben egy sziget mellett, erre az agyhalott Fubukis mögöttem kb 2 km-rel indítja a torpedóit, hallom a riasztást,mire fordulok a nézettel,mert előrről semmilyen "piros" torpedó nem jött, mögülem a saját csapattárs 3 torpedója csapódik be a hajómba, teljes életerővesztés,ala süllyedés. Nézem akitől jött a torpedó, a saját csapattárs hajója, nulla életerősebzéssel nyugodtan megy tovább. Na ennyit a WG-ről.
Bezzeg régebben, állok a Kutuzov-val a füstömben, célzó módban lövöm az ellen csatahajóját. Erre a baráti,idióta csatahajó beúszik elém, telibevertem HE-vel, mire észrevettem,hogy itt van előttem. Meggyulladt, kb 15 ezer HP érték leégett róla. A rendszer rögtön szépen mintha a Kutuzovom is égne, lecsipegette azt a HP rólam is hiába próbáltam javítóval megállítani.
Akkor most hogy van ez a baráti tűz (friendly fire) esete ebben a játékban??? :unsure:
Én úgy csinálnám saját csapattárs süllyesztése esetén, hogy nem venném le a saját csapattárs élet erejét,persze ha véletlen esetről lenne szó, hanem pl az összes,abban a csatában általa összehozott sebzés,XP,szabad XP,kredit,kitüntetést az elsüllyesztett vétlen áldozatnak adnám kompenzációnak, és a csapatgyilkos pedig kapná a hajója csata alatt keletkezett kredit használatát, tehát teljesen nullás lenne a kreditértéke abban a csatában illetve a rózsaszínű csapat gyilkos státuszt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42771 Írta: wotlajko
wotlajko válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok! Azt szeretnem megtudni hogy a prem hajoval szerzett XP-t mire lehet elkolteni? Hajofejlesztest szeretnek de nem engedi. ( Igen noob vagyok. meg.. :silly: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42772 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés

wotlajko írta: Sziasztok! Azt szeretnem megtudni hogy a prem hajoval szerzett XP-t mire lehet elkolteni? Hajofejlesztest szeretnek de nem engedi. ( Igen noob vagyok. meg.. :silly: )


Át tudod váltani mondjuk jó magyar forintért, dublonnal free XP-vé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42773 Írta: wotlajko
wotlajko válaszolt a következő témában: Kérdés

SirHiggins írta:

wotlajko írta: Sziasztok! Azt szeretnem megtudni hogy a prem hajoval szerzett XP-t mire lehet elkolteni? Hajofejlesztest szeretnek de nem engedi. ( Igen noob vagyok. meg.. :silly: )


Át tudod váltani mondjuk jó magyar forintért, dublonnal free XP-vé.


Ertem.Es koszonom. Akkor jo sok Xp fog osszegyulni vele :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.408 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.