Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 8 hónapja #42776 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta: Nem minden cv gyökér. Nem ezt mondtam. Én csak azt tartom annak aki (főleg) tier10 cv-vel sokáig áll meccsre várva mert ő a felelős ezekért a meccsekért. Természetes hogy ki akarja próbálni/ játszani akar vele ha már megvette de ezt úgy kell csinálni hogy a legkisebb legyen az esélye ezeknek a meccseknek vagyis ---> nem állunk sok-sok percet meccsre várva mert ez lesz. Mivel így másokkal és magával is kitol.


kb 43%-m van a Midway-l.
soxor belépek, már mondjak, hogy hulye *****, mar megint, meg ilyenek.
xvm és az előnyei :)
soxor van olyan, hogy simán hoznám a meccset, de a csapat idiota. várja a csodat, hogy majd megmentem. ha tobb lenne e tizes CV, akkor jobban ismernek mire kepes, es talan megprobalnanak vigyazni magukra. vagy gondolkodni néha. de ez valószinuleg tul optimista felvetes :)

valószinűleg egyébként túl sokat proballom a rombolokat vadászni, az meg néha osszejon máskor nem, illetve nagyon gyenge vagyok a légiharcban, a manualis vadaszokkal. gyakorolni kellene, de nem lehet.
24 oras napbol nem vagyok benne biztos, hogy 4 orat lehet jatszani tizes Cv-vel.

ha jatszani akarok, azt ugy teszem akar este 8-kor, akar maskor, hogy elinditom, aztan elkezdek olvasni, ha vegeter a cikk, akkor 2 perc mulva, vagy 10, mikor milyen hosszu, akkor kiveszem a CV-t varolistabol, aztan megyek mással.
és soxor látok olyant is, hogy tizes CV percekig AFk.

nem jó ez senkinek, és a WG-t se hibáztatom, kisérletezett másik rendszerrel, még mindig ez a legjobb, csak azt a problémát, hogy kevés a tizes CV kimondottan konzerválja.

átlagosan havonta talán egyszer próbállok CV-vel játszani, pedig mennék vele nagyon szívesen, és ha mennék ugye, akkor idővel jonne az eredmény is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42777 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

wotlajko írta:

SirHiggins írta:

wotlajko írta: Sziasztok! Azt szeretnem megtudni hogy a prem hajoval szerzett XP-t mire lehet elkolteni? Hajofejlesztest szeretnek de nem engedi. ( Igen noob vagyok. meg.. :silly: )


Át tudod váltani mondjuk jó magyar forintért, dublonnal free XP-vé.


Ertem.Es koszonom. Akkor jo sok Xp fog osszegyulni vele :D


annyi van, hogy 25 xp egy dubloon. ha nem szereted a sört, asszony sincs a közelben, meg végképp nincs mire költened :) akkor is érdemes várni akciókra, 2-3 havonta meg karacsony/husvet ilyesmiknél tutira van olyan, hogy 35 xp-t lehet váltani egy dubloonert.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: wotlajko

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42786 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

llw99 írta: Akkor most hogy van ez a baráti tűz (friendly fire) esete ebben a játékban??? :unsure:


Ha jól tudom, akkor ez úgy működik, hogy:

- Ágyúval, bombákkal, torpedós repülőkkel 1,000,000 sebzés-ből 10,000 kell csapattársnak.
- Torpedókkal 1,000,000 sebzésből 40,000 kell csapattársnak.

Tehát tegyük fel, hogy sebzel 1,000,000-ót ellenségnek és utána nekiállsz lövöldözni a csapattársakat és ha ez a szám eléri a 10,000-et (vagy 40,000-et), akkor megkapod a csapatgyilkos státuszt.
Azt viszont nem tudom, hogy ezek a számok mikor resetelődnek.

Javítsatok ki, ha nem így van.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42790 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta: kb 43%-m van a Midway-l.
soxor belépek, már mondjak, hogy hulye *****, mar megint, meg ilyenek.
xvm és az előnyei :)
soxor van olyan, hogy simán hoznám a meccset, de a csapat idiota. várja a csodat, hogy majd megmentem. ha tobb lenne e tizes CV, akkor jobban ismernek mire kepes, es talan megprobalnanak vigyazni magukra. vagy gondolkodni néha. de ez valószinuleg tul optimista felvetes :)

valószinűleg egyébként túl sokat proballom a rombolokat vadászni, az meg néha osszejon máskor nem, illetve nagyon gyenge vagyok a légiharcban, a manualis vadaszokkal. gyakorolni kellene, de nem lehet.
24 oras napbol nem vagyok benne biztos, hogy 4 orat lehet jatszani tizes Cv-vel.

ha jatszani akarok, azt ugy teszem akar este 8-kor, akar maskor, hogy elinditom, aztan elkezdek olvasni, ha vegeter a cikk, akkor 2 perc mulva, vagy 10, mikor milyen hosszu, akkor kiveszem a CV-t varolistabol, aztan megyek mással.
és soxor látok olyant is, hogy tizes CV percekig AFk.

nem jó ez senkinek, és a WG-t se hibáztatom, kisérletezett másik rendszerrel, még mindig ez a legjobb, csak azt a problémát, hogy kevés a tizes CV kimondottan konzerválja.

átlagosan havonta talán egyszer próbállok CV-vel játszani, pedig mennék vele nagyon szívesen, és ha mennék ugye, akkor idővel jonne az eredmény is
.

nemrég szoktam meg, h ha egyenlőtlen légiharcba kerülök az ellen vadászaival, akkor alt-os támadással rugalmasan elszakadok :silly:
ellenem is használták jópárszor, már az idegeimre ment, sztán megpróbáltam én is, h mégis inkább a más idegein táncoljunk mint az enyémen... :lol:
Nem nehéz belejönni, ajánlom alkalmazni a trükköt ha már lehet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42797 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Kérdés

llw99 írta: Nézem akitől jött a torpedó, a saját csapattárs hajója, nulla életerősebzéssel nyugodtan megy tovább.


Ha nem volt lila, tehát nem volt rajta a csapatsebző státusz, akkor nem is fog sebződni. Ez olyan, hogy te sem kapnál letöltendőt az első kihágásod után, de ha visszaeső vagy, akkor igen. A belilulás is ilyen. Ha sokat lősz csapattársakba, akkor színed lesz és utána te is kapod a sebzést.

Bezzeg régebben, állok a Kutuzov-val a füstömben, célzó módban lövöm az ellen csatahajóját. Erre a baráti,idióta csatahajó beúszik elém, telibevertem HE-vel, mire észrevettem,hogy itt van előttem. Meggyulladt, kb 15 ezer HP érték leégett róla. A rendszer rögtön szépen mintha a Kutuzovom is égne, lecsipegette azt a HP rólam is hiába próbáltam javítóval megállítani.


Ha lila lettél miután telibe verted, akkor teljesen jogos volt a sebződésed (ergo, az előző csatákban) is lőtted a többieket. Ha meg nem, akkor lehet, hogy a folyamatos égés miatt kaptad meg a csapatsebző státuszt és akkor meg onnantól sérültél te is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42799 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Tul sok a talagatas e teren.

Mikor minap gyujtottam veletlen csapattarsat. Ramkanyarodott es szigetre szoritott, nagy nehezen kezdtem kitolatni es fordulni, mikor azt hittem eleg nagy a tavolsag kettonk kozt ellottem egy salvot felet bekapta 2 tuz gyulladt is. Nem lettem lila megis sebzodtem a tuzre, pont ugy ahogy a kolega irja.
Ebbol kifolyolag hittem azt, ha mar elszabta a meccsemet a kedvesnek nem mondhato csapattars a torpedokkal akkor miert marad annyiban?

Na de nem lehet mit tenni. WG tokeletesre talalta ki az egeszet.

Csak ne szoljon senki nekik hogy megsem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.426 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.