Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45629 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Kérdés

chapo990 írta:

pgergo77 írta: Ne haragudj, de picit értetlen vagyok. Nem magát a jelenséget nem értem, csak a tényeket. Azt mondod, Frigyessel vagy, a második sloton másodlagos van, van melletted egy Hindenburg és egy Montana, és mégis azt gondolod hogy papíron neked a legjobb a légvédelmed a 24 játékos közül?


Na, akkor elmagyarázom. Pont az volt a lényeg, hogy papíron én voltam a legjobb - értsd, nekem volt a legmagasabb pontszámom az aa sorban a 24 játékosból. Mégis tehetetlen voltam egy Monti, meg egy Hindi mellett egy 8as japó cv ellen. Ergó ennyit érnek ezek a számok.....


Kedves Uram!

Akkor ha megengeded, én is elmagyarázom, hogy mit nem értek, vagyis mi az ami zavar.
Van egy szituáció a játékban, amit elszenvedsz. Ezek után Te levonsz egy téves következtetést (fogadok Veled egy láda sörben, hogy a két csapatban minimum 5-6 olyan hajó volt, akinek jobb volt a légvédelme a számok alapján, mint Neked), majd összeraksz egy elméletet, miszerint ennyit érnek a számok. Lehet, hogy én szocializálódtam nagyon rég, de engem zavar, ha a felületességünk miatt vonunk le olyan következtetéseket, amik nem fedik a valóságot, majd meggyőződéssel állítjuk, hogy igazunk van. Majd mikor kiderül, hogy mégsem, akkor.... Te legalább köszönted a pontosítást. Sőt, volt már olyan is, aki elismerte, hogy tévedett. Valószinüleg nem sokan, mert akkor nem emlékeznék rá. :)
Kicsit tovább gondolva, és semmi esetre sem rád értve: nagyon sok olyan szituáció merült fel itt ezen a fórumon is, melyek után a következtetés az volt, hogy a WG egy csaló fos banda. Ami lehet, hogy igaz is, csak sajnos nagyon kevés alkalommal volt szerencsém látni a megfelelő bizonyítékot is.
A szerény véleményem még mindig az: nagyon sok probléma elkerülhető lenne, ha a WG lehetővé tenné, hogy egy replay visszanézése közben bármely, a csatában részt vevő játékos szemszögéből megtekinthessük a csatát.
Ne haragudj, hogy kicsit elkanyarodtam, és tényleg nem Rád értettem a mondanivalóm minden pontját.
Tisztelettel
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja pgergo77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Rallyefan81, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45631 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem nem, majd jövő hónap végén a black friday-en.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45637 Írta: Corvinus
Corvinus válaszolt a következő témában: Kérdés
vonKurz

Corvinus, nemtom melyik az accod, nagyon reméllem, hogy nem ez, van olyan corvinus is aki nem látszik botnak :)[/quote]

De, ez az! :)
Sajnos, türelmetlen vagyok, de mivel játéknak tekintem, nem húzom fel magam azon, ha csak öt percet élek a csatában...
Igen, a CV leginkább jó, ha a pálya szélén van, de bb nek sem hátrányos, ha nem középen lövik öten ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45638 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
pgergo77:

Ne fogadj velem, nem szeretem a sört :D
Abban valóban nem volt igazam, hogy papíron én voltam a legjobb - volt ott egy Hindi, akiét elnéztem.
De: Rajta kívül tényleg az enyém volt papíron (ha úgy tetszik, számok alapján) a legjobb a csapatunkból - meccs előtt átfutottam a hajókat, kíváncsi is voltam, hogy na, pont rám megy-e majd a CV vagy inkább elkerül... azt említettem mi történt aztán.

Szóval a lényeg: Annyit mondtam én is, ha már meg vannak jelenítve számokkal a dolgok, jó lenne, ha az nem totál random/értelmetlen lenne, és lehetne következtetni belőlük erre-arra, nem pedig félrevezetik az embert. Az nonszensz, hogy papíron jó a légvédelem, aztán egy csata elején (ergo nincsenek szétlőve a légvédelem-modulok) 2 hajó mellett szó szerint tehetetlen az ember egy 8as CV ellen.

És nem.. ez nem téves következtetés, hanem félrevezetés. Vagy talán arra kellett volna következtetnem, hogy hulladék lesz a légvédelmem? :D Ha igen, akkor természetesen megkövetlek, és én voltam felületes :P

Részemről a téma lezárva, BÉKE :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45642 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
lehet h a rövid távu légvédelem az erőssége, amig azok akcióba lépnek, addigra már dobja is a torpedókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45645 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Rövid távú az olyan mint az Albán légvédelem? :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.416 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.