Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 6 hónapja #45700 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Kosz, ma nyitom az elso 3 ladat, akkor ez el fog tartani egy darabig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45709 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Corvinus írta: Sajnos, nekem sem jó a győzelmi rátám... :( Ez abból is eredhet ám, hogy minden hajótípussal azt csinálom, amire való és nem sunnyogok a pálya szélén. Gondolom, nálad is hasonló a helyzet és még sok jó játékosnál.

Corvinus írta: Sajnos, türelmetlen vagyok, de mivel játéknak tekintem, nem húzom fel magam azon, ha csak öt percet élek a csatában...
Igen, a CV leginkább jó, ha a pálya szélén van, de bb nek sem hátrányos, ha nem középen lövik öten ;)


ne haragudj, de tényleg nem bántásnak szánom, menjél játszál coop csatát inkább.

kicsit bővebben, és feltételezve, hogy jobb szeretnél lenni, azzal kell tisztában lenned első körben, hogy egyetlen hajótípussal sem csinállod azt, amire való.nincs egyetlen se típus se fajta se semmi, amivel legalább megközelítőleg azt tennéd, amire való.
ahogyan van, minden katasztrófa, nem rossz, meg nem gyenge, hanem katasztrófa.
nem a wg rontja el a meccseidet, nem a csapattársak, konkrétan veled van nagyon komoly gond.

vagy nincs neted, a ping ne legyen 80 felett, mert nagyjából se oda lősz ahova
szeretnél, volt olyan ismerősöm, aki tévedésből amerikai szerverre regelt, és nem akarta otthagyni a 300 meccset játszott accját, de 200 ping alá sosem került...
egyszer wotban meg látványosan gyenge volt egy BlackPrince, kérdeztem top tankkal hogyan lehet, azt mondta nincs egere, a touchpad meg sajos...
aztán lehet még olyan, hogy 80 éves vagy, és remeg a kezed.
ha ezeket kizártuk, akkor elviekben lehet remény,

a Cleve nem egyszerű hajó, szerintem hagyd. elviekben ha szintet lépsz :) akkor idővel az Aobaval kellene/lehetne gyakorolni a cirkálókat, de ez sok idő. romboló/CV teljesen felejtős. ha halványan se sejted melyik hajó mit tud/hogyan kanyarodik, nem fogod tudni eredményesen repülővel támadni, a romboló meg túl gyors, az nekem is nehéz műfaj :)

amivel neked kellene menned, az a Bayer, meg a NewMexiko.
mindkettővel itt vannak az eredmények, ezek nem a "top 50%" ez csak a nagy átlag. minimum ezt kell hozzad.
wows-numbers.com/ship/4259264496,New-Mexico/

minimum mindkettővel kell hozzál 48%-s győzelmi arányt, 40 000 átlagsebzést, ez nem 10 meccs lessz, talán többszáz, nemtom.
de ezek lassú hajók, próbáljál meg 14-15km között lenni velük, ez azzal jár, hogy mész az ellenfél felé, megfordulsz, távolodsz, megint fordulsz, megint kozeledsz. attól függ értelemszerűen ti vagytok ott éppen többen, vagy az ellenfél.
13km-nél akkor menjél kozelebb, ha megvan a háromszoros bizonyított létszámfolény, és lehetőleg 16-nál sokkal messzebb se legyél, de ha ők vannak kétszerannyian, akkor szaladjál bátran elfele. soxor nyertem már olyant, hogy nem sokat lőtem, viszont elcsaltam egyedül 4 hajót a pálya közepéről, és közben a másik oldal lehozta a meccset. nem szégyen a futás, viszont idióta aki belemegy nagyon gyors süllyedésbe ingyen...

végig full gázon! nem állunk meg, nem tolatunk, végig full gázon.

ha 40k felett sebzel mindkettővel átlagosan, akkor veheted elő megint az összes többi hajót, ha nem...

még annyit a coopról, hogy minimum dupláját kellene sebezned, az 80k ugye.
cooptól kimondottan eltanácsolok mindenkit, mert zombikat levágni a vágóhidon nagyon könnyelművé tesz, nagyon elbizakodottá, és utána ha visszamész randomba, nagy csalódás fog érni.

ettől függetlenül szerintem lőni sem tudsz, menjél coop csatát, hogy eltalálod-e a célpontokat. ha az rendben van, akkor meg a hatos csatahajók.

ennyit tudtam segíteni, innen csak rajtad áll :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Corvinus, pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45731 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kérdés
Skacok ezt most miért nem adta meg?Mi az a base xp?


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45733 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Kérdés

Flaged írta: Skacok ezt most miért nem adta meg?Mi az a base xp?




Base XP az alap XP amit minden módositó nélkül kapsz. Tehát nem számitanak a zászlók, festések stb. A csata végén a csapatképernyőn mutatja. Amit a képen is látsz a győzelem felirat alatt az az összes XP amibe minden beleszámit ami XP-t ad.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Flaged

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45734 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Uraim..tudja valaki hogy yamamoto kapitánynak mik a speciális skilljei? Milyen hajóra érdemes tenni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45735 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kérdés

Phaser írta:

Flaged írta: Skacok ezt most miért nem adta meg?Mi az a base xp?




Base XP az alap XP amit minden módositó nélkül kapsz. Tehát nem számitanak a zászlók, festések stb. A csata végén a csapatképernyőn mutatja. Amit a képen is látsz a győzelem felirat alatt az az összes XP amibe minden beleszámit ami XP-t ad.


Köszi!Közben már én is rájöttem. :whistle:
Majdnem összejött. 1515 xp-t kaptam erre a csatára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.411 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.