Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 6 hónapja #46074 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

HardcorePunk írta: Sziasztok, segítség kellene. A replay-t hogy az ördögbe lehet bekapcsolni? Aslain mod nélkül. Néztem youtube os videót, de azzal tönkre vágtam a klienst, így vissza kelett állítani. Van valami script vagy átszerkeszteni való hozzá? (mint pl a training roomhoz)

Aki tudja, megtenné, hogy lépésről lépésre leírja? Tényleg többfelé keresgéltem, de eddig nem sikerült. :(


A replay modot elvileg eleg egyszer telepiteni az Aslainbol, utana megmarad a konyvtar es menteni fogja a kliens automatikusan.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HardcorePunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46082 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok, a potenciális sebzésnél mit számol a rendszer? Van ugye a yamamoto küldik 4. csoportjánál egy küldi ,hogy legyen 2.5 milla pontenciális sebzésed bb-vel, csak nem tudom hogy mi számít ide pontosan, azok a lövések amik eltalálnak, de nem sebeznek, vagy azok is melyek nem találnak el, de a torpedók? (repcsiket nem hiszem, mert az nem jelöli ki a célpontot, ha manuálisan dobja a torpedókat)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46085 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Kérdés
A feléd kilőtt lövedékek által okozható maximális sebzés a potenciális sebzés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46090 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
A statok harmadik oldalán ki is irja csata után h mennyi volt a p.sebzés. Kimész a térre s keresztbe fordulsz, egyből megugrik a szintje :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46092 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés
Akkor is marad, ha az Aslain-t utána eltávolítom? Nem kenyerem a moddolás :/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46102 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

HardcorePunk írta: Sziasztok, segítség kellene. A replay-t hogy az ördögbe lehet bekapcsolni? Aslain mod nélkül. Néztem youtube os videót, de azzal tönkre vágtam a klienst, így vissza kelett állítani. Van valami script vagy átszerkeszteni való hozzá? (mint pl a training roomhoz)

Aki tudja, megtenné, hogy lépésről lépésre leírja? Tényleg többfelé keresgéltem, de eddig nem sikerült. :(

Replaynél ez bevált a linkelt angol nyelvű picit bővebb, és én a preferences bővítő, és nem letöltős módszert javaslom.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HardcorePunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.378 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.